şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
21054 entry daha
 • inşallah bugün de gelmemiştir, dinimiz amin dedirten küçük adam.
 • kenarıya çekildiği yerde kalsın dediğim , galatasarayda işi olmayan , son 3-4 sezonda takımımızın yedekleri donk,linnes kadar maça çıkmamış eski futbolcu yeni survivor adayı.

  git kardeşim git zorla güzellik olmaz istemiyoruz işte. 500bin euroya oynasan da istemezük.
 • hatam varsa söylesinler çözeyim galatasarayda oynamak istiyorum demiş.taraftar olarak söyleyim.öncelikle basın karşısında gidip bilal meşe’nin elini öpüp özür dileyecek, sonra basın karşısında fatih terimin elini öpüp özür dileyecek, sonra basın toplantısı yaparak berkay ve eşinden özür dileyecek, sonra kendi eşinden özür dileyecek, son olarak galatasarayın teklifi komikti dediğim için, milli takımda prim konuştuğum için, hocama ve kulübüme saygısızlık yaptığım için herkesten, özellikle galatasaray taraftarından özür dilerim diyecek ki ondan sonra da eğer fatih terimin onu takımda istemesi halinde biz de belki affedeceğiz.yoksa hiç boşa uğraşmasın bu kulübe geri dönmeye.galatasaray taraftarı diğer türlü kabul etmez.
 • ''hatam varsa söylesinler çözeyim galatasarayda oynamak istiyorum demiş.taraftar olarak söyleyim.öncelikle basın karşısında gidip bilal meşe’nin elini öpüp özür dileyecek, sonra basın karşısında fatih terimin elini öpüp özür dileyecek, sonra basın toplantısı yaparak berkay ve eşinden özür dileyecek, sonra kendi eşinden özür dileyecek, son olarak galatasarayın teklifi komikti dediğim için, milli takımda prim konuştuğum için, hocama ve kulübüme saygısızlık yaptığım için herkesten, özellikle galatasaray taraftarından özür dilerim diyecek ki ondan sonra da eğer fatih terimin onu takımda istemesi halinde biz de belki affedeceğiz.yoksa hiç boşa uğraşmasın bu kulübe geri dönmeye.galatasaray taraftarı diğer türlü kabul etmez.''

  vallahi komik.büyük büyük laflar etmeyin ki sonra tükürdüğünüzü yalamayın.niye kabul etmeyeceksiniz.ahlaksız olduğu için mi ?
  melo'yu unutamıyor , fatih terim'e tapıyorsunuz.düne kadar kralınız abd'ye kaçan terör örgütüne üye olmakla suçlanan hakan şükür değil miydi ?
  melo mu ahlaklı , fatih terim mi ?
  arda beline silah koyup hastane bastı şarkıcı ile kavga etti , fatih terim hiç üşenmeyip bodrum'dan çeşme'ye mekan basmaya gitti.
  arda gazeteciye uçakta sövdü , fatih terim basın toplantısında gazetecilere cinsel organını işaret edip bunu çekin dedi.

  bırakın bu söylemleri.kimse bu futbol ikliminde temiz değil siz hele hiç değilsiniz.

  yok anca şunlar şunlar olursa kabul edeceklermiş.yoksa kabul etmezlermiş.
  ahahahha.
  siz kimsiniz.feto olayları patlak verdiğinde , kale arkasında kareografi yaparak ona selam çakan değil misiniz ?

  https://www.takvim.com.tr/…-derbide-skandal-pankart
 • hatam varsa mı ?
 • babel gibi paraya değer vermeyen, adem gibi terbiyeli, emre mor gibi disiplinli, jimmy gibi üst düzey bir oyuncudan sonra, imparator'un kucak açacağı sporcunun zeki ,çevik ve ahlaklı!! olanıdır. yetiştiği camia ile bütünleşmesine az kalmıştır.
 • menajeri galatasaray ile anlaşmıştır,galatasarayımıza hayırlı olsun.

  hoşgeldin kaptan.
 • fenerbahçe'nin ilgilendiği futbolcu. yaratıcı orta saha sıkıntısını çözecektir.
 • galatasaray ile yıllık 250 bin euro+1 özür karşılığı anlaşmış top tepikleyicisi.
63 entry daha