şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
22470 entry daha
  • bugun itibariyle barcelona ile olan sozlesmesi bitmis olan futbolcudur. kulupsuzdur.
  • bu adamın bugüne kadar barcelona ile sözleşmesinin olmasını ateyizler nasıl açıklıyor çok merak ediyorum.
  • thy sponsorluğundaki barcelona macerası sona eren akil futbolcu.
  • "futbolu bıraktım" diyene kadar "acaba bize gelir mi lan?" korkusunu bize yaşatacak olan futbolcumsudur.

not: felipemelospor
  • hadi be ali başkan, son bir transfer çalımı, son bir lanet vizyon... 10 numara da boşta, daha neyi bekliyorsunuz?

t: künfeyekün reyiz!
  • halen barcelona'ya türk hava yolları sponsorluğu sayesinde transfer olduğunu sanan cahil sığırlar olduğunu gösteren eski galatasaraylı, bir zamanların yıldız futbolcusu.

thy'nin barcelona sponsorluğu 2009-2013 yılları arasındaydı. 2013 yılından sonra barcelona'nın sponsoru thy'nin ezeli rakibi qatar airways oldu.

arda'nın barcelona'ya transferi ise 2015 yazında gerçekleşti. arda barcelona'ya transfer olmadan önce la liga şampiyonluğu, kral kupası, uefa kupası ve şampiyonlar ligi finali başarılarını yaşamış atletico madrid'in 10 numarası ve en öne çıkan 2 yıldız futbolcusundan birisiydi ve atletico'dan barcelona'ya transferi o dönem için çok normaldi. atletico madrid gibi bir takımın yıldızı olup göze batıyorsan eğer bir sonraki durağın otomatikman real madrid, barcelona, juventus, manchester united, bayern münih, psg gibi takımlar olur ama buna kafası basmıyor işte bazı sığırların.

sanki adam barcelona'nın tarihte yaptığı ilk ve tek başarısız, beklediği verimi alamadığı transferi amk. barcelona gibi dünya'nın en profesyonel ve en kurumsal yönetilen ve en zengin takımlarından birisine sponsor zoruyla transfer yapılabildiğini zannetmek ağır gerizekalılık belirtisidir. ayrıca barcelona'daki kariyeri 1 buçuk sezonda 55 maç 15 gol ve 11 asist olmuş. sportif açıdan barcelona kariyeri de başarılı giden bir kariyerdi aslında ama demek ki sahadaki performansı değil mental sorunları nedeniyle istenmedi barcelona'da.

bu defalarca yazılmasına rağmen halen ısrarla aksine inanan sığırların olması sözlüğün ne kadar cahil, bildiği yanlışta direten insanlardan oluştuğunu gösterir niteliktedir.
  • barcelona kariyeri, 55 maç, 15 gol ve 11 asistle çok da fena olmayan bir kağıt üstü istatistik ile bitmiştir. kaynak: transfermarkt
  • öff ne direndin be, çocuğunun adını da asil aslan koymuş. arda gelirse galatasaraylılığı bile bırakırım demiştim o kadar karşıydım.

tamam alın lan, harbiden alın gelsin tamam affettim. gelsin 66 numarayı giysin.ama tek şartla siyasetin s harfini bile almayacak ağzına.
  • 6 ay futbol oynamadıktan sonra barcelona'da oynamak yerine, barcelona'nın kapısından girmiş olmaya daha fazla odaklanmış vizyonsuz futbolcudur.

la liga'nın barca ve real harici takımlarında oynayan en iyi ortasahalarından biriyken gitti barcelona'ya.

ama hem ceza alıp oynayamadı, hem ortasaha olarak gereken konsantrasyon ve dinamizmi gösteremedi. arda hep topu iyi süren, tekte iyi adam geçen, dar alanlarda topa hakim, aralara iyi paslar çıkaran ve arada sırada gol atan teknik bir oyuncuydu.

ama bir diğer özelliği daha vardı. bayrampaşalı olmak! arda'dan daha bir bok olmayacağını burak yılmaz ile tekne kiralayıp akşama kadar okey oynadığında anlamıştım.

adam barcelona'ya gittikten sonra türkiye'de yaşıyor gibi davranmaya başladı.

ivan rakitic kendisi için ''işi gücü facetime'' diyordu bak!

bildiğin doğduğu yer ve yetiştiği ortam yüzünden zirveye çıkınca serbesti de geçtim, kamikaze düşüşü yaşadı. ne kadar kişiliği bozuk ve saygısız biri olduğunu da herkese ayan etti.
  • seneye survivor kadrosunda görürsem şaşırmam.
394 entry daha