21031 entry daha
  • 66'yı giyerse buradaki "66'yı giyerse x olsun, y olsun." diyerek kendisine kucak açanların yaşlı akrabalarını tartaklayıp, genç bacılarını sikmesi, sonra da entry sahiplerini silahla tehdit ederken yanlışlıkla 1 el ateş etmesi lazım.

inşallah 66'yı giyer :)
  • son dakika: galatasaray arda turan ile anlaşmaya vardı (beinsports)
  • ve efsane galatasaray’da.
    bugün bayram (!)

edit: arda gelirse gs’yi bırakacağım diyenleri göreve davet ediyoruz. başakşehir’in, karagümrük’ün taraftara ihtiyacı var.

an itibariyle trt spor’da arda güzellemeleri yapılıyor. senin ne lobi, medya, sosyal medya gücün varmış be turan, bu yönün takdire şayan gerçekten.

edit 2: karagümrüklüler itiraz etti, “bizim yeterince taraftarımız var, ayrıca arda’yı biz bile istemeyiz.” diyorlar. elçiye zeval olmaz.

edit 3: karagümrük’ün köklü bir kulüp olduğunu çok iyi biliyorum. süper ligde yeni bir stadla daha fazla taraftara ihtiyacı olabilir diye ismini verdim. buraya kasımpaşa’yı da ekleyebiliriz ayrıca.
  • 2 senedir top oynamamış birisini transfer etmek cesaret ister. en ufak bir yenilgide oklar ardaya döner.
  • fak di sistım.

adam cidden anlaşmış galatasary ile.
  • adam kazandı *
  • adam yuvasına geri döndü.
  • galatasaray taraftarından her anlamda daha iyidir.
  • maalesef yine barzoluk kazandı. benim için artık galatasaray ve fatih terim bitmiştir. bu rezalet sezonun ardından bu karar da tuzu biberi oldu. ben de fenerli kardeşlerimin çağrısına uyuyorum ve bein sportsu iptal ediyorum. gerçekten haklılar bu lig izlenmez.
  • faka bastık. hayırlı olsun nur topu gibi yeni bir çöpümüz oldu.
3212 entry daha
hesabın var mı? giriş yap