• önceden de beğenmezdim kendisini. bugün izlediğim adam'ım hasan şaş'tan ne fazlası varmış da bu kariyeri yapmış insan gercekten hayret ediyor. depar atmadan, 10 metreyi geçen pas atmadan maç bitirdi ve bunu yapmak için hepimizin ömrü hayatında kazanamayacağı parayı alıyor. yine hayret edip takdiri belediyeye bırakıyorum.
  • bu adam atletico madrid'e gitmeden önce galatasaraydaki son döneminde sol açık çizgide yatardı. sanki hiç ispanyaya gitmemiş gibi başakşehirde aynı şekilde oynadı. at kendini çizgiye topu al sağa çek soldan pas at.
  • bugün oyundan çıktıktan sonra yakın çekimini izledik bir süre. yüzünde "ne yaptım ben" ifadesi vardı sanki ve kafasında son dönemlerin, şimdi geldiği yerin muhasebesini yapıyor gibiydi. işte bunu daha önce yapmalıydı. yine de hiç yapmamasından iyidir ve her zaman bir şans daha vardır, hayat devam ediyor.
  • dediği ile yaptığı tutmayanlara örnek.
  • allah korudu bizi
    not:gs
  • türkiyenin içinden çıkan en kariyerli futbolcusu ki yeteneği doğrultusunda bu kariyeri yaptı ancak yolun başından sonuna artıl dış mihraklar mı diyeyim ajanlar mı diyeyim yumuşak karnı keşfedilip medya baskısıyla dizginlenmeye başarılı olmasına ket vurulmaya devam ediliyor, bu sefer halk çıplak...
  • atletico’lu arda olsaydi fenerin ikinci golunde isla’yla beraber geri deparini atar o ortayi yaptirmazdi. ama o barcelona’li arda.
  • hakkında sözbirliği edilmişcesine yedi sülalesine yetecek kadar çok parası olduğundan bahsedilen futbolcu. fakat altyapısından çıktığı gs başta üç büyüklerin taraftarları kampanya düzenleyip istemedi bunu. mecburen dayısı rte torpiliyle metrobüs akbili, ihale bağışıyla dönen takıma yerleştirildi. transfer edildi denemez çünkü. ne acıdır ki burada bile oyundan çıkarken protesto edildi. “adam olana” bu utanç yeter. şu saatten sonra bayrampaşa, yenibosna gibi bir takım alıp başına geçsin, genç futbolculara yol göstersin. sosyal medyadan hatun düşürme taktikleri versin, antremanda midye dağıtsın filan. o çok sevdiği ağamsın, paşamsın yağlamalarını da sağlar böylece.
    yanisi yeşil sahalar, tribünler arda’yı terketti, bastırıp parayı kendi alsın.
  • bugün sahada çok iyiydi. on numara top oynadı.
  • barcelona ve milli takımdaki berbat oyunlarindan sonra avrupa'da kalmayi seçip kariyerini toparlamak yerine tüm zamanlarin en iğrenç futbol takimina gitmiş, tamamen hız üzerine kurulu bu takimda da, artik nasıl oluyorsa kimden emir geliyorsa, ilk 11 başlamis ve resmen içine etmiştir takimin oyununun.

ıki hafta önce arda'ya (bkz: el freni) dediğimde özel mesajdan mal mal konusanlari bekliyorum. burnu büyüklüğü, kendini beğenmişliği ve başakşehir'i (belki de hakli olarak) büyük görmeyişi ile en çok galatasaray'i güldürmüştur. kardesim hic mi yanında asistanin, menajerin yok? barca'dan başak'a gelinir mi?

ilk on bir başlamasiyla takimin oyun tarzinin yanisira kimyasını da bozmus belli ki. adam hizipçi, ayrilikçi, kidemci. kötü anlamda ne ararsaniz o ve nereye gitse iğrenç negatif enerjisinden etkileniyor o ortam.
    burada bir de "parasi var size ne ezikler" diye savunanlari var ya. iki çift laf da size. her şey para değil mi sizin için? ben çok şükür bana yetecek kadar paraya da vakite de sahibim. eleştirebilir miyim? parasinin çok olmasi berbat bir kariyer yönetimine sahip olduğu ve aşırı sevimsiz bir insan olduğu gerçeğini değistirmiyor. millete seksist cumlelerle "adamlik" dersi verir, 70 yaşındaki gazeteciyi dövüp ana avrat o insana küfür edersen, işine politikayi alet edersen sana kimse saygi duymaz. yerin dibine de böyle girersin. otur düşün...
hesabın var mı? giriş yap