• internete girip bakıyor, hakkında bir tane olumlu yorum yok. seveni zaten yok. çok zor bir psikoloji bu duruma düşmek ama herifin de umurunda değil zaten.

bayrampaşalı koca kafa gitti yerine ne idüğü belirsiz bu sevimsiz adam geldi. daha ne kadar dibe düşecek tek merak ettiğim konu bu artık.
  • kariyer basamaklarını inmeye başlayan futbolcu. ne ara bu kadar düştün. böyle de bir düşüş olmaz ki! bitcoin bile bu kadar hızlı düşmedi
  • 13 yaşında olan ve futbolla zerre ilgisi olmayan oğlum, dün akşam durup dururken dedi ki; baba arda turan ne yaptı, neden sevilmiyor?

10 saniye düşündüm;
    - siyasete karıştı ve başkanlık sistemine geçişle ilgili referandumda, bir tarafa destek verdi
    - sonra barcelona'da kadro dışı kaldı (bunun sırasından tam emin değilim)
    - milli takımda primle ilgili kriz çıkarttı, para istedi
    - milli takım uçağında, kendisini eleştirdiği yazı yazdığı için gazeteciye saldırdı, yumruk attı
    - türkiye'de 3 büyük kulüp taraftarı tarafından da transferi istenmedi
    - sezon sonuna doğru hakem kararını beğenmediği için hakemin üzerine yürüdü fiziksel temasta bulundu 10 maçdan fazla ceza aldı
    - en son olarak da, bir şarkıcının karısına, gece kulübünde asıldığı iddia edildi, daha sonra o şarkıcıyı yumrukladı, sonra silahla tehdit etti

tüm bunları sıraladıktan sonra, oğlum dedi ki, "baba bunları neden ezberledin?" dedi, bozuldum *.
    ulan ezberlemedim, bu kahrolası ülke, bu leş figürleri bizim kafamıza kafamıza kaktı, hayatımıza soktu.
  • neden sürekli karşıma çıkıyor dediğim adam
  • futbol oynamaktan başka her işe burnunu sokan ( çapkınlık siyaset adamlık kavga alkol şımarıklık ) antipatik sporcu
  • arkası sağlam adam gibi adamlara bi şey olmaz!!!
  • transfermarkt'a göre yasin öztekin ve adem büyük ile denk oyuncudur.başka söze gerenk yok.
  • barcelonadan, nou campdan ve messiden; başaksehir'de ıslıklanmaya düşen bir kariyer....

an itibari ile türkiye kupasi hatayspor macinda fatih terim stadında ıslıklanıyor.

allahin sopası yok...
  • bu günkü maçta kendisi için üzüldüm... halbuki galatasaray’ımıza faydalı olabilirdi...
hesabın var mı? giriş yap