şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • eskiden futbolcu şimdi ise "gel beni vur abi" diye anılan kişilik
  • adam heryerden çıkıyor ve her fırsatta kovalıyor aq. youtubeda genç ve güzel tenisçi ipek soylu’nun videolarını izlerken zamanında bir tv kanalına katılan kıza, sunucuya attığı mesajla inceden yürümüş çakal.

link: https://youtu.be/ifvch7mj8c0

video altındaki “ulan yürümediğin bir ben kaldım” yorumu da güldürmüştür.
  • sezon sonuna kadar performansını yükseltemezse seneye başakşehir'de tutunamayabilir.

ligin son 4.sü bjk isimli takıma gitmesi çok muhtemel.

efsane oyuncuları burak yılmaz ile ilk 6 mücadelesi veren bjk isimli takıma gitmesi kimseyi şaşırtmaz. aksine karakter itibariyle cuk oturur bjk'ye bu adam.

beşiktaşlılık demek hemen hemen arda turan demektir zaten.
  • vücut kafa oranı normalin 2 katı olan eleman. tabi kütle olarak.
  • canlı yayında yürüyor canlı canlı :)
  • gece gece youtube videolarında gezinirken galatasaray tt arena reklam filmine denk geldim. dk 1:28de cem yılmaz arda'ya tt arenanın altın anahtarını veriyor ancak arda tam anahtara uzandığında dıııdıt diye akbil sesi geliyor. anahtar cem yılmazın cebindeyken eski metal akbil takılıyor. kim bu espriyi düşündüyse zamanında adam geleceği görmüş yalnız helal olsun. *
  • suana kadar ki futbol tarihimizin en kariyerli en basarili oyuncusudur.
  • son zamanlarından haberim yok ama bir dönem gece gündüz evlerinde olduğu, abim dediği zafer çika’nın cenazesine antrenman bahanesi sunarak katılmayan ‘adam’.

cenaze ulan bu. hem de böyle acı bir gidişin cenazesi.

‘adamın dibi’.
  • suana kadar ki türk futbol tarihimizin en karaktersiz, en kendini beğenmiş, en kendini bi bok sanan, tavırlarıyla bizi avrupaya rezil eden. barcanın bi daha türk futbolcusu alırken “lan ardayı almıştık adam geldi sadece yattı gram calısmadı, bu da öyle cıkar mı almasak mı?” diye düsünmesine sebep olan çirkef futbolcu.
  • egosunu yeteneklerinin önünde tutarak, kendi kendini bitiren futbolcu.

(bkz: sahte kabadayı)