• galatasaray'ın altyapısından çıkıp vakti gelince giden, sonrasında galatasaray onu tekrar almak isteyince yapılan teklif çok komikti diye açıklama yapan kendini beğenmiş bir tipin ne olursa olsun bu takımda yeri yoktur. düzgünce çıkar şuan için anlaşamadık umarım ileride olur der geçersin, kendini çıktığı kulüpten daha büyük görüp sonra ben şöyle büyük galatasaraylıyım diye dolanamaz bu kulübünde kapısından bir daha giremezsin. bu arda'nın karakterini anlatan örneklerden sadece biri daha ne olayları var hepinizin malumu, bu takıma geldiği takdirde oynamadığı zamanda takımda hizipçilik yapıp huzur bozacak adama hiç ihtiyacımız yok.
  • oğlum hortlatıp durmayın şu karakter yoksununun başlığını, fatih terim'i yalamayı bırakın taksim meydanında sağlam bir oral yapsa dahi galatasaray'a gelmesi imkansız... eğer galatasaray bu maganda ile yeniden anlaşırsa ben o takımı desteklemem...
  • galatasaray’ı çok seviyorsa; herkes gibi alsın kombine kartını gelsin maçlara. başka türlüsü zarardan başka birşey vermez. evet zamanında tıfıl çocukken çok severdik seni arda turan. ama sende de suç yok; ülke olarak mental anlamda kuvvetli birey yetiştiremiyoruz. en iyisi arda turan oluyor işte. emre’ler(belezoglu-mor) sergen’ler, burak’lar hep buna kanıt. bir tek tugay var mental anlamda kuvvetli olan. onu da nasıl yetiştirdik bilmiyorum. hem en abluka zamanında fetö’ye yüz vermemiş, hem de futbolun beşiğinde kimseyi beğenmeyen anglosaksonların büyük saygısını kazanmış. ilginç. neyse, arda affedilirse hiç kimse için ibret olmayacak, ders alınmayacak. sırf bu yüzden bile affedilmemesi gerekir. hatta beşiktaş falan da asla yüz vermemeli. kendisinin yerinde olsam yurt dışında zayıf bir takım bulur huzurlu huzurlu oynarım. çok türkiye’de kalmak istiyorsam da manisaspor’a gider orda oynarım.
  • galatasaray'in çocuğu arda. başka takıma gitmesi olmaz. terim'in elini öpsün, sonra girsin pazartesi başlasin.
  • kendisi beşiktaş'ın çocuğu abdullah avcı'nın göz bebeğidir. adresi bellidir.

http://i.hurimg.com/…2/55eb3949f018fbb8f8b3695d.jpg
  • teee temmuz 2012'de yazmışım. yine yazıyorum.

elano ellerini açıp bomboş top beklerken, iki kişinin tuttuğu emre çolak'a pas atan adam.

gelirse takım için gruplaşma yeniden hortlayacaktır.

tanım: adam tayfa'nın kurucu üyesi top tepici.
  • adamın dibi. doğup büyüdüğü camiaya yakışır. fatih hocasına '' ı loveee you hocammmm'' der, iş tatlıya bağlanır.
  • avrupaya gidip tutunamayan futbolcu
  • yapması gereken iki şey var:

galatasaray'dan uzak durmak
    troll'lerini geri çekmek.

ondan sonra ne halt yiyorsa yesin.

galatasaraylılığı sorgulanmazmış. sen 2 senedir her açıklamasıyla galatasaray'la didişme derdinde olan bir kulübün üyesi olacaksın, ondan sonra "galatasaray benim yuvam" ayakları yapacaksın.

arda başakşehir'de sıradan bir futbolcu rolüyle yer almadı, bunu da belirtelim. tecrübesiyle yarı futbolcu, yarı idareci gibi bir rolde kullanmak istediler onu. zaten geçen sene 2-0 kaybettikleri maçtan sonra bunu kendisi de söylemişti.

çok severdik arda'yı galatasaray taraftarı olarak. ama nasıl obi wan anakin'i o kadar severken onunla savaşmak zorunda kaldıysa, biz de aynı şekilde hissediyoruz şimdi. arda dark side'a geçti ve bunu bile isteye, insanların kendisini uyarmasına rağmen yaptı.

arda'nın galatasaray'da yeri yok. o tren kaçtı. ha tutup da biri getirirse, takımın içine eder yine çok bilmişliğiyle. milli takımda 2016'da yaptıkları bunun teminatıdır.

değişip düzeleceğini sananlara da red dead redemption 2'den gelsin:
    "insanlar değişmez. zaman ilerledikçe daha çok kendileri olurlar."
  • benim gözümde galatasaray tarihinde aydın yılmaz kadardır yeri. ne eksik ne fazla.
hesabın var mı? giriş yap