şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • müteahhit, mafya, siyasetçi, popüler figür, reklam yüzü, suçlu vs. vs. vs...

yalnızca futbolcu değildir...

artık ortamlarda "yatarım var" diye gezebilecektir.
  • malum kesime yakın olduğu için üzerindeki suçlamalardan (ki ben gerçek olduğuna inanıyorum) sıyrılmış futbolcu, başka söz söylemeye gerek yok.
  • 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası alan futbolcu.
  • hapse girip girmeyeceğini merak ettiğim "adam".

cezası az çünkü, denetimli serbestlik vs ile yırtabilir gibi duruyor. taciz davasından da beraat etmiş.

edit: ayrı ayrı suçlardan hagb aldığı için hapse girmeyecektir.
  • barça’dan mapusa... inanılmaz bir kariyer planlaması :d
  • https://twitter.com/…tatus/1171698670665916416?s=19
    sonunda biraz da olsa yaptıklarının bedelini ödeyecek artist. bu arada şuna dikkat çekmek lazım bu 2 yıl 8 ay hapis cezasının içinde adam yaralama (berkay'a kafa atna) ve ruhsatsız silah bulundurma var. ama şu berkay'ın eşini taciz etme kısmı yer almıyor. o bölüm davadan düşürülmüş herhalde.
  • hakkında verilen kararda hükmün açıklanması geri bırakılmıştır.

yani hapse girmeyecek gibi gözüküyor.

kıt kanaat hukuk bilgimle bu şekilde yorumladım.
  • arda bu karara sevinmistir, tacizden beraat etmis, silah ve adam yaralamadan yemis cezayi. bununla gurur duyar arda, madam arkadaslari da onu ne guzel koydun berkaya diye verir gazi
  • ne olacak şimdi aydınlatabilir mi bilenler? istinaf onaylarsa denmiş ama onaylamasa noluyor? bu 2 yıllık cezayı paraya çevirip çıkabiliyor mu?

burun kıran, evli kadına taciz eden, hastane gibi bir yere silah sokup rastgele sıkabilen barcelonalı futbilcu
  • “zenginler fakirlere tanrı’dan başka bir şey bırakmadılar..."