şükela:  tümü | bugün
  • adamın son iki harfi.
  • (bkz: 3 adam)
  • (bkz: emre belez)
    (bkz: emre belöz)
    (bkz: emre deleuze)
  • (bkz: 3 idiots)
  • hangisi diye karar vermek çok zor be sözlük.
  • emre ve volkan in saha dışında en azından ornek bir aile hayatı var ayrica kendilerine iyi bakan ve genc sporculara ornek olabilecek düzeyde sportmenler.
    arda nin ise attığı her adım faul, tükettiği her oksijen falso.
  • peşinen söyleyeyim fenerbahçeliyim. art niyetli bir 3'lü olmuş mesela caner erkin neden yok? bakmadan başlığı açanın beşiktaşlı olduğu belli oluyor.

öte yandan volkan'ı densiz yapısı ve kendi taraftarına dahi trip yapacak kadar yüksek egosu yüzünden; arda'yı da nankörlüğü, iktidar yalakalığı ve vıcık vıcık ilişkileriyle adamlık edebiyatı yüzünden sevmem. bu 3'lüden sadece emre belözoğlu'nu severim diyebilirim. belki en çok nefret edilen o olmasına karşın emre fenerbahçe'de oynadığı yıllar boyu her maç sahanın en çok mücadele eden 3 oyuncusundan biri olmuştur. gönderilip tekrar gelmiş yine her şeyini ortaya koymuştur. şu anda da 37-38 yaşlarında yani 10 numara pozisyonunda olmayan fizik gücüyle oyunu iki yönüyle oynayan bir orta saha oyuncusu için çok yaşlı olmasına karşın ligin hala en iyi oyuncularından biridir. hatta bence gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcudur. işte bu inanılmaz çalışkanlığı, giydiği her formanın hakkını sonuna kadar vermesinden dolayı saha içindeki çirkeflikleri ve arda kadar açıktan olmasa da hükümete yakınlığını bir nebze göz ardı edebiliyorum.

ayrıca bu 3'lü belirgin bir küme oluşturmaz. emre ve volkan'ı fenerbahçe'de oynamış çirkef futbolcular diye ya da emre ve arda'yı abi-kardeş başakşehir, rıdvan dilmen, kavun-çay, bakara makara, adamlık, nargile, acun ılıcalı tayfası şeklinde kategorize edebiliriz. fakat bu sefer emre belirgin bir şekilde bu ekibe dahil denilemez bana göre çok daha delikanlı bir adam. emre'yi çıkarıp bunlara burak yılmaz'ı ve caner'i ekleyebiliriz.
  • volkan demirel chplidir.