şükela:  tümü | bugün
  • bu adamın bu takımın hiçbir kademesinde yeri yok. gitsin başka yerleri karıştırsın. ufacık dahi olsa galatasaraylılık varsa içinde gelmez zaten. barca'da parasını yesin karıya kıza yazsın işte tam istediği hayat.
  • bu adam psikolojik bir bunalım içerisinde. ancak arda'nın kalitesi tartışılmaz seviyede. eğer kendi kafasını temizleyip topuna bakacaksa gelsin kaptanlık pazubandını taksın. 36 yaşındaki emre başakşehirde neler yapıyor ki emre ardanın seviyesine hiçbir zaman çıkamadı. umarım gelir ancak kafasını temizleyerek gelir. bu başlıkta ardaya laf edenler giderler başka bir başlıkta eric cantona gibi göbek adı problem olan adamları överler. daha kötüsü eric cantonayı tanımazlar.
    selçuk inan'a da aynı linç kampanyası yapıldı. geçen sene yürüyen sneijder'e, selçuk'a yapılan lincin 10da 1i bile yapılmamıştır şu sözlükte. futbol yazanların büyük bir kısmı ergen bunun da farkındayım ancak böyle arka arkaya yazdıkları zaman insanlar galatasaray taraftarının genel kanısı bu şekilde zannediyorlar. selçuk evet formsuz ancak büyük psikolojik baskı altına alındı. arda da karı kıza çok bulaştı ne oldum delisi oldu umarım ikisi de psikolojilerini düzeltip bu takıma büyük fayda sağlayacaklar.
    (bkz: şampiyonluk yakın meşaleyi yakın)
    şampiyon bile olsak (bkz: dursun özbek istifa)
  • fenere bile gitmesin.
  • tam üstüne bastığım kampanya. +1
  • feyk hesaplarımdan da destek vereceğim kampanya. yaz beni kardeşim +5
  • adam gibi takımlarda oynaması için desteklediğim kampanya. mesela adam town fc falan.
  • +1 sonuna kadar destek verdiğim kampanya. galatasaray için yabancı sınırından daha büyük tehlikedir bu futbolcu görünümlü ünlü şahsiyet.
  • +1'imle desteklediğin kampanyadır . eğer gelirse , o gidene kadar gs' yi desteklemekten men ederim kendimi , net.
    kendini bulunmaz hint kumaşı sanan bu " adam ( ! ) " gs'ye fayda getirmez , uzun zamandır beklediğimiz bu oyunu bozar.
  • gelirse diye söylüyorum. - yürügitlanburdan.

hem karakter hem futbolculuk olarak galatasaray'a gram faydası olmamış birisidir. öncede böyleydi fakat bizim taraftar niyeyse şişirdi durdu bunu. gelme lan buraya.