şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yanlışsam düzeltin dediğim utandıran tespittir. bu adamlar sporcu diye geçmiyor mu bu ülkede? yeri geldiğinde "sanatçı değil o şarkıcı" diye kimi ses icracılarını kınamıyor muyuz? bunlar mı örnek gelecek nesile. hoş biz diyene dek kurtlar vadisi misali oldular bile. efendim çok ultra süper 56450 yıllık fenerbahçeliymiş ondan yapıyormuş,efendim alkollüymüş hatırlamıyormuş,efendim dışarda aslında çoh eyi insanmış ama sahada şöyle böyle oluyormuş(seni unutmadım emre efendi) geç efendi geç sporculuk öyle bir şey değil. dersen ki insanız hata payımız yok mu var ama 1 kere olur birader. 1 kere.

edit: dur unutmadan bizimkiler bayılıyor ama ben istemiyorum öyle topçu: efendim çok hırslı, istekli oynuyormuş, sahada basmadık yer bırakmıyormuş,onun gibisi yokmuş(melo'cum iyi topçusunda önce iyi insan olalım birader)

edit: çaktırmadan güzelleme yapanlara sesleniyorum: volkan'ın evinden gazeteci aldırması az mıdır arkadaş? saha dışı sayılmaz mı?
  • aynı zamanda hilal cebeci gibi şarkıcı
    kaya çilingiroğlu gibi futbol eleştirmeni
    rasim ozan gibi herbokolog
    adnan oktar gibi islamcı
    gavat demedim kavas dedim diyen vali
    idris naim şahin gibi bakan
    yiğit bulut gibi ekonomist
    ve herkes mercedes'e biniyor ben neden passat'a bineyim diyen bir belediye başkanı içerir.

çok şaşırmamak lazım.
  • valla biz galatasaraylılar pek sevmeyiz, ayı deriz, tribünde koro halinde küfür ederiz falan ama, volkan demirel'in arda'nın yanında rahibe teresa kıvamında kalacağını da belirtmek gerek.

ha, ne zaman ki iktidara yanlayıp meslek hayatının son demlerinde bi yandaş takımın kadrosuna çöreklenir, oturduğu yerden milyon euro üzerine milyon euro koyar, o zaman tekrar oturur konuşuruz.
  • aynı zamanda da aziz yıldırım'ın yılın spor adamı ödülünü aldığı ülkedir.
  • volkan saha içinde ahlaklı bir futbolcu değildir ama saha dışında kimsenin karısına kızına yazdığını, silahla mekan bastığını, özel hayatıyla ilgili tek bir skandal yaşadığını hatırlamıyorum. arda turan isimli karaktersiz bir futbolcu eskisiyle karşılaştırılmayı hak etmiyor. sapla samanı iyi ayırın.
  • arda turan ispanya'da da sporculuk yaptı yıllarca. bu mesele ülkeyle ilgili değil, siz hiç gascoigne veya cantona isimlerini duymadınız mı, veya maradona? bu tamamen kişilik meselesi, sonuçta bu ülke mehmet okur, kerem tunceri, rıza çalımbay, şifo mehmet, say say bitmez pekçok iyi sporcu da çıkardı, sergen gibi şımarık ama sevimli sporcularımız da oldu, fetöcü krallarımız da oldu, burak, arda ve volkan gibi arızalarımız da var.
  • volkan'ı sevmesem de kadro dışı kaldığına sevinsem de, arda ile volkanı aynı kefeye koymak için beyinsiz olmak gerekiyor. volkan fanatik bir fenerli olduğu için saha içinde aşırıya kaçan hareketler yapıyor olabilir. tribüne giderseniz okumuş etmiş iyi mevkide olan insanların bile bazen fanatik olduğu için yaptığı saçma sapan hareketleri görebilirsiniz. bunun haricinde volkan gayet iyi bir aile hayatı olan, kimseye yandaşlık etmeden iyi kötü işini yapmaya çalışan, futbolculuk dışında başka taraklarda bezi olmayan karakter olarak iyi bir adamdır.
  • muhalefetin chp olduğu ülkedir.