• ben de öss'ye girmeden önce gitmiştim 2005'te. ama çalışmadan olmuyor abi, ne bileyim, önce çalışmak lazım ...
  • " bir müslüman, namaz kılmasının medyada haber olmasına rıza gösteriyorsa o namaz geçersizdir." - bir modern zaman hadisi

.
  • turnuva bitince de hacca gidin tam olsun bari keranacılar sizi.
  • ilgili fotoğrafa bakınca "lan namazda da mı o dar, kısa paçalı, güreşçi kıspetine benzeyen şeylerden giyiyorsun sen arda?" diye sormama sebep olur.

altta da çıplak, büyük taraklı ayaklar...
  • kıldıkları namazın karşılığı allah katındadır. bana yaranmak istiyorsa o sahada ölene kadar koşması lazım. sahada yürüyecek hali kalmaz da sedye ile çıkarsa belki biraz sempati duyabilirim kendisine.
  • çomarlar oruçlu ağızlarını ayıra ayıra oooo diye bakmışlardır. bu namazla o çomarlar karısını bile ardaya sunar.
  • sahada iyi oynayamıyorlar; ama camiide iyi oynamışlar.
  • şu çektikleri fotoğraf sonrasında "yav arkadaş tamam performansı kötü ama en azından adam müslüman yeahhh" diyecek bir ton adam var nede olsa iyi iş arda geleceğe yatırıma(bu dünya için gelecek) şimdiden başlamışsın.

tanım: dinini bile gösteriş ile yapan topçular.
  • arda'ya karşı tüm sinirimin geçmesine sebep olan hareket. allah seni milli takımımızdan ve opet reklamlarından eksik etmesin kaptan!
  • ya o değilde fotoğraftaki 5 kişiden en fit duran 2 kişinin futbolcu olmaması daha garip.arda ile volkan o göt göbekle teravihi tamamlayabiliyor mu acaba merak ettim, yoksa 10. rekatta falan imama beni degistir işareti falan mı yapıyorlar?
hesabın var mı? giriş yap