şükela:  tümü | bugün
  • biri adama çift girer sonrasında noluyo la ne var işte mücadele ediiyoruz tribine girer, diğeri adama çift girse bile öbürü kadar çirkefleşemez
  • biri diğerinin yaşındayken inter'de ve the fifa 100 listesindeydi..
  • biri diğerinin yaşındayken kendisini o günlere getiren kulübünü alenen satmıştı. inter'e imza attığı için son hafta maçlarında gole giden rakip forvetlere buyrun demediği kalmıştı ayağına bişey olmasın diye, şampiyonluğu kaybettirmişti.

biri en azından diğerinin yaşına geldiğinde de "adam" olacak.

şimdi olduğu gibi.
  • ikisi de beni bağlamaz.

milletin işi gücü yok futbolcu tartışıyor. sanki amcamın oğlu. onlardaki paranın onda birini bana verecekler teey teey..
  • birinin daha bu yaşta, takım farketmeksizin milyonlarca seveni vardır, diğerinin ise bu yaşta dahi, ne takımında, ne milli takımda oynarken seveni yoktur.
  • birini savunanlar klasik fenerli lafları kullanır, diğerini savunanlar ise insanı düşünmeye iten şeyler söyler.
  • arda turan lionel messi ile kıyaslanır bazı bazı, emre belözoğlu ise arda turan ile.
  • biri, diğerinin mevkisinde oynayabilir, diğeri götünü yırtsa birinin mevkisinde oynayamaz onuncu dakikada nefesi kesilir. artık siz karar verin hangisi hangisidir.

p.s.: ne fenerbahçeli ne de galatasaraylıyım.
  • 2side galatasaray alt yapısından yetişmiştir. birisi* galatasaray'ın avrupadaki başarılı yıllarında pay sahibi olmuş, peşine avrupaya transfer olmuş ve tutunamamış, türkiye'ye dönüşünde de küçüklükten beri tuttuğu! takıma transfer olmuştur. peki sorarım ben buna ve bunu destekleyenlere: bir insanın onu yetiştirenlere, onu geldiği noktaya sonsuz desteğiyle taşıyanlara, onu sevmiş olanlara ihanet etme onları satma şansı varmıdır? bunu yapmak insanın ailesini satmasına eşdeğer değilmidir?
    diğeri * genç yaşında galatasaray'lı duruşunu sergilemiş ve aslında herşeyin profesyonellik olmadığını futbolcularında insan olduğunu göstermiş ve gelecekte de göstereceğine insanları inandırmıştır. kısacası günü geldiğinde " bizi sevenleri üzmeyelim baba " diyecektir.
  • birini euro 2008'de isviçre'ye attığı golden sonra tribünlere karşı havada kalp çizerek koşuşuyla hatırlarım, diğerini macaristan maçında basın mensuplarına el kol hareketi yapması ayriyetten ırkçılık yüzünden ingiltere'de bizi rezil etmesiyle.