• ne zaman arda turan’la ilgili bir haber çıksa içeriğini hiç araştırmadan yargısız infaz yapıyoruz.

sorgusuz sualsiz bütün kötülüklerin kaynağı olarak onu başrole koyuyoruz.

bir kez olsun onun masum olabileceğine ihtimal bile vermiyoruz.

olaylarla ilgili açıklama yapmasına fırsat vermeden üzerine taze toprak atıyoruz, gömdükçe gömüyoruz.

hiç düşündünüz mü, sizce biz yanılıyor olamaz mıyız?

bence olamayız.
  • arda’nın paralı yazarlar tutma ihtimali ile aynıdır
  • haksızlığa uğradığını düşünelim.

elinde silahla hastaneye gitmesi
    silahı kullanmayı bile bilmemesi silahın ateş alması kamuya açık alanda
    karşısındakini kavgada ağır yaralaması

ben bunları yapsaydım hala gözaltındaydım ve çoktan mahkemeye çıkmıştım. benim hukuk sistemine bakış açım budur.

karaktersiz insanlarla fazla uğraşmayın. gevşek, burnu havada bir insan işte binlercesi var böylelerinin.

quaresma, emre mor, caner, volkan demirel, emre belezoğlu, melo. bir böylelerine bakıyorsun bir de necip, gökhan gönül, mehmet topal, okan buruk, suat kaya karakterinde oyunculara bakıyorsun. hangi grup daha fazla saygıyı haketmeli?
  • kendinden yaşça büyük spor yazarına uçakta saldıran, milli takımda prim pazarlığı yapıp, bilerek performans göstermeyen, karısı 8 buçuk aylık hamileyken, gece klübünde sabahlayan, kavga çıkaran, başkasının burnunu kıran, cebinde ruhsatsız silahla hastaneye giren, yetmiyormuş gibi bir de ateşleyen bir adama iftira atıyor olabilir miyiz beyler? yargısız infaz yapıyor olabilir miyiz?
    hshsshahas :)
  • doğru ifadesi için "arda turan'a iftira atılmış olması ihtimali"
    entry'si için "umrumda olmayan konu"
  • "bana bir kez daha arda turan'ın masum olduğunu sakın söyleme eyşan, neden biliyor musun? çünkü inanmam."
  • sıfıra öyle bir yakınsamaktadır ki sıfır sıfırlığından utanır.

öyle de büyük bir ihtimaldir yani.

sonuçta arda "caps lock on" adamın "caps lock off" hasıdır hası!

ahahahahaha
  • senede bir iftira atılma ihtimali. her sene bir iftira atılıyor bu arkadaşa.
  • cm 03-04 teki değişilmez mc oyuncumun geldi nokta beni kahrediyor.

hep küçük kalsan ne olurdu sanki.

bu adamı çökerten şey net olarak; adam çetesindeki diğer adamlar ve kibiridir.
  • arda turan, başkalarının sözleriyle değil de kendi sözleriyle yargıladığı için olmayan ihtimaldir. kendi sözleri, sözlerindeki çelişkiler ve itiraflar yetiyor.
hesabın var mı? giriş yap