şükela:  tümü | bugün
  • "gerçek galatasaray taraftarı" tarafından günlerdir bas bas bağırılan isyan.

istemiyoruz arkadaş. tevfik fikret'lerin kemikleri sızlamasın diye istemiyoruz. metin oktay'ın formasına toz konmasın diye istemiyoruz. bu kadar basit.

not: cennetten düşen ilk şikeci tanesi de damlamış. ulan dursun ya da tudor kişi özelinde umurumuzda değil. galatasaray adına kötüyse gitmesini isteriz, iyiyse destekleriz. bu kadar basit. kimse kan davalımız da değil babamızın oğlu da. işini iyi yapacak, o kadar.

arda'nın işini iyi yapması ise artık mümkün değil. futbolu iyi oynayabilir ama onun dışında çoluğa çocuğa örnek gösterilebilecek, model alınacak birisi değil artık. o yüzden dünyanın en iyi futbolcusu bile olsa açık ve net is-te-mi-yo-ruz.
  • galatasaray taraftarının dileği değildir... zira, galatasaraylılar bu adamcığı hiçbir yerde görmek istememektedir.
  • ben komple arda turanı görmek istemiyorum
  • daha 4-5 hafta önce dursun defol, tudor defol diyen kitlenin bir başka isyanı. arda gelip birkaç asist, gol attı mı bu isyan saniyesinde biter.

not:fb

edit: istenmeyen adam, beni istenmeyen adam ilan ediyor. güldüm lan.

edit2: he mk şikeci. bildiği üç kelime var, onları elinden alsak göt gibi ortada kalacak zibidi laf ediyor. rüzgar gülü gibisin kabul et; arda gelip golleri sıralasa anında tükürdüğünü yalayıp tepene çıkaracaksın, gelip hikaye anlatma. malımızı bilmiyor muyuz?

zerre de umurumda değil gelip gelmemesi. arda turan'ı zaten zerre kadar sevmem.
  • desteklediğim kampanyadır. kasımpaşa'ya falan gitsin maçlarını da reyizinin adının yazdığı statta oynar bundan daha güzel ne olabilir bir "adam" için.
  • #70677996 arkadaşı (bkz: aziz yıldırım) başlığına alalım lütfen.

zorunlu ekleme:

rica ederim, seni niye istemeyelim? sadece bahsettiğin konuyu daha bol ve benzer örneklerle buluşturabileceğin başlığa taşıyalım istedim.

gülmene de ayrıca sevindim. yüzün hep gülsün canım kardeşim.
  • ne kadar iyi topçu olursa olsun, karakter önemli.

hatırlatma: metin oktay galatasarayın efsenesi, arda turan eski elemanıdır.
  • adamlığınız eksik kalmış sanırım, onu tamamlamak için alıyorlar yoksa takımınızın şu durumunda mantıklı değil gerçekten.

bize de adam lazım duy bizi fiko başgan.

not: beşiktaş
  • (bkz: yallah fenere)