şükela:  tümü | bugün
 • normal olanı yapıyorlar ancak aralarından bazıları tam gerizekalı.

  neymiş, arda karakterinde bir adamın efendi beşiktaş’ta yeri yokmuş. ulan caner pisliği sizdeyken ne efendisi. q7’ye hiç değinmiyorum. pepe tam katil. oğuzhan da sağlam karaktersizlerden biri. arda bunların yanında adam kalır adam.

  ayrıca bir galatasaraylı olarak hayırlı olsun diyorum. iş yapar beşiktaşta. hepsine adamlık ve abilik öğretir ahshahshdhd
 • bir beşiktaş taraftarı olarak caner'i istemediğim gibi arda'yı da istemiyorum. özellikle son milli takım olaylarından ve takım 3-0 mağlupken oyundan çıkarken o pis pis sırıtışı hala gözümün önünden gitmiyor. kendi adıma öncelikle milli takımda almış olduğu tavır sebebiyle istemiyorum.

  ikinci olarak atletico madrid günlerinden çok uzakta olduğu için istemiyorum. "ya tutarsa" diye arda turan riskine girmemeli yönetim. kendisinin performansı aşağıya doğru ivme kazanmış durumda ve beşiktaş'a faydalı olacağını düşünmediğim için de gereksiz bir transfer hamlesi olacak. caner, gökhan gönül transferlerinde veya arda turan transferinde fenerbahçe veya galatasaray'a misilleme yapılacağını düşünmüyorum. işin bu tarafı umarım o yönde ilerlemez.

  üçüncü olarak da yaş problemi. beşiktaş transfer yapacak ise arda gibi oyuncuya değil gelecek vaadeden, daha genç oyunculara yönelmeli. takımın yaşı zaten şu an itibariyle 28,7 bu rakamı daha aşağılara çekecek transferler yapmak gerekli. ayrıca orkan gibi yetenekli adamları kadroya artık dahil etmek de lazım. bu da ayrıca hocanın aslında yapabildiği ama nedense tercihte bulunmadığı başka bir sorun.
 • benim bu yönetime ve hocaya güvenim tam. nicee badirelerde takımı bırakmayıpta arda geliyor diye takımına yüz çevirecek varsa, çıkışlar sağdan.

  siktir olun gidin daha da gelmeyin amk.
 • benim bu. arda turan gelirse besiktaş benim için biter. futbol da biter. endüstri ise al sana endüstri. içine edeyim öyle futbolun ben. şampiyonlar ligini alsa ne yazar.

  beşiktaş'lılık duruşuysa al sana duruş. şu adamın bizimle anılması bile rezillik ve yönetimden çıt yok. bizim dengemizi bozmayınız.
 • bir takımı sadece maç kazanması için değil tarihinden gelen kimi değerler için seviyordur.
 • azıcık beyni ve karakteri olan beşiktaşlıdır
 • beyinsiz ve karaktersiz olduğum için aralarina katılamadığım elit grup. :(
 • hepsi kopk gibi istiyor bakmayın burada maval okumalarına. şampiyonluk zora girdi. işin içine çıkar menfaat girince gerçek yüzleri hemen ortaya çıkar.

  bunların ''duruş'' pozisyonunu biz çok iyi biliyoruz.

  burak'a laf edip cenqin penaltılarına çılgınlar gibi sevinenlerde bunlar.
 • en az yüzde doksanı ardanın eğer gerçekleşirse ard arda golleri sıralamaya başladıktan ve maç kazandırdıktan sonra büyüksün baba diyeceği taraftar grubudur.
 • dün sivas maçını izlerken maça konsantre bile olamadım. arda'nın beşiktaşa transferi başlığında 100 giri vardı, eyvah oldu herhalde dedim. o anda elim ayağım titredi. olduğu anda benim için her şey biter.

  1. (bkz: #72870670) arda, caner ayarında falan bir futbolcu değil. caner yıllarca fb'de bundan çok daha rezil bir şekilde oynarken onu nasıl savunacağını şaşıran tipler gelmiş burada caner'le arda'yı kıyaslıyor. caner hırslı ve çirkef bir futbolcu. quaresma da öyle. arda babası yaşındaki adamı dövdü.

  2. benim için her şey takımımın kazanması değil. 95 yılında futbol diye bir şey varmış dedim ilk. sekiz sene şampiyonluk görmedim. leeds'ten altı yedik bu arada. valerenga olayı vardı bir de. aklım erdiği kadar takımımı desteklemekten erinmedim hiç. biraz daha büyüyüp olgunlaşında, çarşı'nın a'sının anlamını öğrenince takımımı çok daha sevdim.

  3. fikret orman'ı takdir ediyorum. futbol endüstriyel bir şey artık. amatör ruhla bir yere kadar. sayın cumhurbaşkanımları hiç takmadım. söylemek zorundaydı, söyledi. ülkeyi bu hale o getirmedi, sadece bu halinde hayatta kalmaya çalışıyor. yaptığı bazı şeyleri, stadın adının değişmesi başta olmak üzere tasvip etmiyorum ve bunun gibi şeylerin artması benim beşiktaşlılığımı zedeler. insan biraz geleneğinden güç almalı.

  kısaca benim 95'ten beri tuttuğum, artık biraz altı oyulmuş olsa da dik duruşunu devam ettiren kulübüm kazanmak için arda'ya ihtiyaç duyuyorsa kazanmasın diyorum. yok arda ile kazanacak olursa ben kendime başka kulüp bulurum. tabii bir futbol kulübü olmaz bu ama belki basketbol ya da rugby izlerim. fikret orman da benim için biter. beşiktaş'a da ancak arda gittikten sonra dönerim.