şükela:  tümü | bugün
  • normal olanı yapıyorlar ancak aralarından bazıları tam gerizekalı.

neymiş, arda karakterinde bir adamın efendi beşiktaş’ta yeri yokmuş. ulan caner pisliği sizdeyken ne efendisi. q7’ye hiç değinmiyorum. pepe tam katil. oğuzhan da sağlam karaktersizlerden biri. arda bunların yanında adam kalır adam.

ayrıca bir galatasaraylı olarak hayırlı olsun diyorum. iş yapar beşiktaşta. hepsine adamlık ve abilik öğretir ahshahshdhd
  • bir beşiktaş taraftarı olarak caner'i istemediğim gibi arda'yı da istemiyorum. özellikle son milli takım olaylarından ve takım 3-0 mağlupken oyundan çıkarken o pis pis sırıtışı hala gözümün önünden gitmiyor. kendi adıma öncelikle milli takımda almış olduğu tavır sebebiyle istemiyorum.

ikinci olarak atletico madrid günlerinden çok uzakta olduğu için istemiyorum. "ya tutarsa" diye arda turan riskine girmemeli yönetim. kendisinin performansı aşağıya doğru ivme kazanmış durumda ve beşiktaş'a faydalı olacağını düşünmediğim için de gereksiz bir transfer hamlesi olacak. caner, gökhan gönül transferlerinde veya arda turan transferinde fenerbahçe veya galatasaray'a misilleme yapılacağını düşünmüyorum. işin bu tarafı umarım o yönde ilerlemez.

üçüncü olarak da yaş problemi. beşiktaş transfer yapacak ise arda gibi oyuncuya değil gelecek vaadeden, daha genç oyunculara yönelmeli. takımın yaşı zaten şu an itibariyle 28,7 bu rakamı daha aşağılara çekecek transferler yapmak gerekli. ayrıca orkan gibi yetenekli adamları kadroya artık dahil etmek de lazım. bu da ayrıca hocanın aslında yapabildiği ama nedense tercihte bulunmadığı başka bir sorun.
  • benim bu yönetime ve hocaya güvenim tam. nicee badirelerde takımı bırakmayıpta arda geliyor diye takımına yüz çevirecek varsa, çıkışlar sağdan.

siktir olun gidin daha da gelmeyin amk.
  • burak’ı da istemeyen ama q-7 gibi karakteri gelişmişi (!) baş tacı eden bir grup takıntılı 3.lüğe meraklı tiplerdir.
  • benim bu. arda turan gelirse besiktaş benim için biter. futbol da biter. endüstri ise al sana endüstri. içine edeyim öyle futbolun ben. şampiyonlar ligini alsa ne yazar.

beşiktaş'lılık duruşuysa al sana duruş. şu adamın bizimle anılması bile rezillik ve yönetimden çıt yok. bizim dengemizi bozmayınız.
  • bir takımı sadece maç kazanması için değil tarihinden gelen kimi değerler için seviyordur.
  • azıcık beyni ve karakteri olan beşiktaşlıdır
  • beyinsiz ve karaktersiz olduğum için aralarina katılamadığım elit grup. :(
  • hepsi kopk gibi istiyor bakmayın burada maval okumalarına. şampiyonluk zora girdi. işin içine çıkar menfaat girince gerçek yüzleri hemen ortaya çıkar.

bunların ''duruş'' pozisyonunu biz çok iyi biliyoruz.

burak'a laf edip cenqin penaltılarına çılgınlar gibi sevinenlerde bunlar.
  • en az yüzde doksanı ardanın eğer gerçekleşirse ard arda golleri sıralamaya başladıktan ve maç kazandırdıktan sonra büyüksün baba diyeceği taraftar grubudur.