68 entry daha
  • kimse tarafından galatasaraylılığı sorgulanamayacak taraftarlar.

istemiyorum, nokta.
  • öncelikle bu konu, besiktas'in burak yilmaz transferiyle hemen hemen ayni kategoride diyebiliriz. burak yilmaz'in besiktas'a transferini en basından beri yanlış bulanlardan birisiyim.

bir galatasarayli olarak bu tarz yasini almis, takıma abilik yapılması icin alinan oyuncuların takımlara uzun vadede yararından çok, zararı olacagini düşünenlerdenim. galatasaray, arda turan'i alırsa ayni hayal kirikligini bir kez daha yasayacağım.

ben öncelikle bir futbol sever olarak emre, burak, arda gibi oyuncuları, artık turk futbolunda, özellikle de 3 büyüklerde görmek istemeyenlerden birisiyim. nedense hep bu tarz oyunculardan dolayı 3 büyüklerin bir turlu istenilen centilmenlik seviyesini yakalayamadigini düşünüyorum.

arda turan, barcelona'da ve sonrasında, onu var eden futboluna bir turlu odaklanamadi. arda hep saha disi olaylarıyla gundeme geldi. arda'nin öncelikle çok iyi bir mental destege daha sonra da futbol sonrasi kariyerini yönlendirmeye ihtiyacı var. çünkü futbolcu olarak herhangi bir takıma verebileceği hiçbir şey kalmamistir.

bir galatasarayli olarak mustafa cengiz'den onurlu bir duruş bekliyorum. eger bedeli bu sene avrupa'ya gidememek olsa bile, bazı degerlerimizden odun vermememiz gerekiyor. gerekirse fatih terim ile yolların ayrılması gerekiyor. kimse kulübün degerlerinden ustun degildir. fanatikligi bir kenara bırakıp düşündüğümüzde arda turan hamlesinin şimdiden takımda dengeleri değiştirdiğini anlamamız güç olmayacaktır.

nasıl turk milli takimi fazlaliklarini attiktan sonra basarili olduysa, galatasaray'da bu konuda gecmiste yaşanılan olaylardan tecrübe edinebilir. yaptiklarin icin daha onceden her bir galatasaray taraftarı teşekkür etmiştir sana fakat bu kez lutfen gelmeyerek bu takıma bir iyilik yap. ilk kez seni var eden bir takimin cikarlarini düşünüp, kendi cikarlarini bir kenara birak. umarım buraları okuyorsundur ve doğru olanı yaparsın.
  • terimi de istemiyorlar. ua denen çöpleri de istemiyorlar. gideceksiniz bu takım sizden kurtulacak
  • sadece arda yı değil fatih terimi de istemiyorum sezon başından beri türlü bahaneler, oturtulamayan oyun sistemi, her maç sonunda öz eleştiri yerine hakeme sallaması, şimdi de arda denen şehir magandası bence şansını fazla zorladı.
  • ben de varım... karakter sıkıntısı çeken,bitik,ama buna rağmen şımarık, takım içi grup yaratma potansiyeli olan bir eski futbolcuyu sırf galatasaraylı diye sırf para kazandırdı diye takımda görmek isteyenlerden vay efendim ikinci şansı hak ediyorculardan değilim. başakşehir’e ne verdi ki galatasaray’a ne verecek? ormandan antrenman resimleri paylaşır, kanal kanal gezer... galatasaray’a operasyon çekiliyor resmen! uzak tutulmalı özellikle de böyle kritik bir sezonda...
  • seyirci değil taraftardır. galatasaray jübile yapma kulübü müdür? vefa göstermesi gereken neden koca kulüp, taraftarlarını karşısına alan neden kulüp? para kazandırmış, onu yapmış bunu yapmış. öyleyse bize para kazandıran herkes jübilesini galatasaray'da yapsın. adam olacaksa ozan kabak gibi efendi adam olsun, piç olmasın. şimdi tüm duygusal sebepleri bir kenara bıraktığımızı varsayıyorum.
    arda turan denilen şahıs, hangi mevkiye, hangi oyuncunun sakatlığı ya da form düşüklüğü sebebiyle transfer edilecek? forvet arkası mı? aslanlar gibi, bu renklerin çocuğu, efendi adam emre akbaba, yanında paşalar gibi, yine çocukluk aşkı galatasaray olan taylan antalyalı, tüm bunları geç arap belhanda şu bitik haliyle koca kafa'ya yeğdir. kanat mı? sekidika'yı arda turan'a on kere tercih ederim. ulan emre mor'u bile bu herife tercih ederim bak o kadar düşürdüm seviyeyi. is-te-mi-yo-ruz.
    istemiyoruz diye taraftarlığımıza laf edenler o salyalı ağızlarından sucuğun yağını silsinler.
  • giderken 12 milyon euro kazandirdi diye futbol hayati biterken yillik 3 milyondan 4 yillik sözlesme imzalayacaksin 12 milyon kaybettirecek. ne anladim bu isten bilader. gelmesin yavrucum thy sponsorlugunda gitsin yine baska yerlerde oynasin, evde ciftetelli oynasin ama gs ye gelmesin anladin mi kuzum
  • arda galatasaray futbolcusu olduğu an yarak kürek konuşmayı bırakmalıdırlar.
  • benim bu. belki başkalarının midesi kaldırabilir ama benim limitim de bu kadar. bu karaktersiz magandayı kabullenecek kadar midesiz değilim kusura bakmayın. eğer bu transfer gerçekleşirse de bir süre takip etmem. sabreder bu devranın dönmesini beklerim.

zaten fatih terim’in oynattığı futbolun bir geleceği yok, arda turan da futbolu bırakmadan futbol onu bırakmış. çok sevip saydığım mustafa cengiz’i de taraftar da arkasından çekilince liseliler yer zaten. siz tükenip gidince de ben geri döner takımımı desteklemeye devam ederim. tabi geriye destekleyecek bir takım bırakırsanız. çünkü leşçiller bir yemeği kemiğine kadar tüketip bitirebiliyorlar genelde.
  • koyu bir galatasaray 'lı olarak söylüyorum eğer o piç bu formayı giyecek olursa o an galatasaray' lılık biter. çünkü ortada artık bir "galatasaray" kalmamıştır. bu sene yeterince rezil ve ruhsuz bir takımız. hayatımda hiç bu kadar uzaklaşmadım takımdan. ama bu sene sanki gerçek galatasaray taraftarını yok etmek istiyor gibiler buna fatih terim de dahil. kendisi kulübede oturup hakemlere, federasyona, rakip takım başkanlarına ahkam kesmekle meşgul. biz tevfik fikret 'lerin,
    metin oktay' ların, ali sami yen gibi hayatlarını adamış, her daim yenilikçi,ileri görüşlü, cumhuriyetçi, laik ve önemli bir kültürü oluşturup en iyi şekilde temsil eden bu insanların yanına sırf giderken para kazandırdı diye mi efsane olacak ve biz vefa göstererekmişiz. mafya kılıklı tayyip yalakası bu piç bu kulübün hiçbir şeyi olamaz.
334 entry daha
hesabın var mı? giriş yap