şükela:  tümü | bugün
  • bir kaç yıl sonra gerçekleşmesi ihtimal dahilinde olan transferdir.
  • şahsen, hiç bir şekilde takımda görmek istemediğim bir şahıs.

ülkeye geri dönmeyi çok istiyorsa, gökçek'in osmanlıspor'u var,
    oraya kış kış...
  • istemezuk.

isterse galaksi stari olsun boyle tiplerin bizde isi yok.

fener alsin. tepe tepe mobbing'ini yapsin uzerinde. kufur yedikleri adamlari transfer etmek hoslarina gidiyor nasilsa.
  • hayal bu ya, arda gerçekten beşiktaş'a gelse bu istemeyiz diye yırtınanlar havaalanında meşalelerle karşılarlar. geçin len bunları.
  • net olarak hemen hiç bir beşiktaşlının takımda görmek istemeyeceği futbolcudur.
  • profesyonel futbolcu lisansinda bir sorun yoksa uygun da bir fiyati varsa bu arkadasi istemeyenler futboldan anlamiyor demektir.

siyasete futboldan elini cek diyenler neden israrla futbola siyaseti karistirirlar.
  • arda'yı havalimanında karşılayacak göt kılları olabilir.

buraya yazıyorum, münferit harekettir siklenmez o ayrı:

arda turan beşiktaş'a gelsin, gidene kadar bir tek maçını bile izlemem. koca kafanın kutsal formayı giydiği seneleri yaşanmamış sayarım.

37 yaşındayım bundan sonra ömrüm ne kadar bilemem. velev ki öldüm gittim, son izlediğim maç şampiyonluk maçımız olur, gözüm açık gitmemiş olurum.
  • meşalelerle karşılarmışmışız.

daha iki gün önce alman milli takımının forvetini, gol kralımızı uğurlamışız, gerçekten arda'nın falan umrumuzda olacağını mı sanıyorsunuz? gerçekten bu kadar vizyonsuz ve mal mısınız arkadaşlar?

ve evet, bilmediğimiz bi oyuncu olsa sırf "adam barcelona'dan geliyor" diye bi şey sanıp karşılayabilirdik. ama bildiğimize göre olsa da olur, olmasa da olur bir futbolcudur arda...

gelmez ya; beşiktaş'a gelse belki maç başına hücuma yönelik 3-4 isabetli pas yapar, kendisinden fazlasını da beklemem. ama bana sorarsanız mental olarak türkiye'de futbol oynayamaz kendisi... sürekli ıvırla-zıvırla uğraşır, taraftarı ayar eder.