şükela:  tümü | bugün
  • turk spor kamuoyunu ve ozellikle fanatik ve erhan telli menseili "kolpa transfer habercilik anonim sirketi"'ni bu transfer sezonunda da deli gibi mesgul edecek, uzerinden bol haber yapilacak transferdir. gun itibariyle gerceklesme ihtimali limit sifira giderken harbiden de %0 gibi gorunse de feyyazlari, tanjulari, tumerleri, emre'leri tanimis bir nesil olarak "neden olmasin haci" diyenler de olacaktir..

milliyet'in son fantastik haberine gore adnan polat yurtdisina transfer olmak isteyen arda'dan destegini cekmis ve "parasını veren istediği oyuncuyu alır" demis. aziz yildirim da "kanka ayip ediyosun, bir telefon 15 milyon cash hesabinda" teklifiyle gitmis kendisine gectigimiz yil. haber basligi "arda'ya pusu" olarak verilmis ki evlere senlik bir manset. fazla counter oynamis bir neslin yol actigi hezeyan olarak goruyorum.

her transferde oldugu gibi bu transferde de gerceklesmesi gereken bir numarali sart arda'nin ikna edilmesi olacaktir. haber bunun da kolay olacagini iddia etmis ki bana mumkun gorunmuyor. arda'nin tabiri caizze galatasaray taraftarini satmasi icin degil 15 milyon euro, 150 milyon euro bile yetmez gibi geliyor. bazi sevgiler satin alinamiyor dostlar..

pusuya gel..

zamanin otesi 3. sira editi: yapmayin gencler bilgi paylastim sadece.. galatasarayli da degilim :/
  • sözlükteki fenerbahçe antipatisini bugün gene ortaya çıkartacak asparagas haberdir. diğerleri için lütfen

(bkz: xabi alonso'nun fenerbahçe'ye transfer olması)
    (bkz: harry kewell'ın fenerbahçe'ye transfer olması)
    (bkz: fenerbahçe'nin harry kewell'ı istemesi)
  • 10 sene önce biri gelip emre belözoğlu gidecek birgün fenerbahçeli olacak ve en az bi ömer çavuşoğlu kadar fanatik fenerli olacak galatasaray'a sövecek deseler kimse inanmazdı. arda turan'ın da birgün fenerbahçeli olma ihtimali vardır, hiçbir şey imkansız değildir.
  • sanat güneşimizden geliyor;

(bkz: rüyalarda buluşuruz)
  • fenerlilerin hayallerini süsleyen ütopya. hatta ütopyaların bile gerçekleşme ihtimali vardır. bunun yok. emre belözoğlu'nu örnek gösterenleri görüyorum ve şaşırıyorum. emre belözoğlu, galatasaray altyapısına transfer edilen ve genç yaşında şans bulup yaptığı üç kağıtçılıklarla klüpten kopup gittiği inter'de dikiş tutturamadıktan sonra çocukluk aşkına (?) geri dönen bir futbolcudur. arda turan ise galatasaray altyapısından yetişmiş, hagi'nin gollerinde top toplarken ayağa fırlamış, damarını kessen sarı kırmızı akacak bir futbolcudur. ha avrupa'ya gider, gitsin. ama dönüp fenerbahçe'ye gelemeyecek belki ligdeki tek oyuncudur. galatasaray onun üstüne titremektedir. hataları çoktur. ama sevilmektedir. defalarca kez "fenerbahçe'de oynayacak kadar profesyonel değilim" demiştir. emre belözoğlu'nun ağzından hiç böyle bir şey duymadım ben. o hep profesyoneldi (?). nasıl bülent korkmaz fenerbahçe'de oynamazdı; arda turan da oynamaz. nasıl fatih terim fenerbahçe'yi çalıştırmazdı; arda turan da çalıştırmaz. o yüzden yine bir erhan telli prodüksiyonu olan bilim kurgu filmlerini aratmayan bu habere itibar etmeyin sevgili fenerbahçe taraftarı arkadaşlarım. "fenerbahçe'de oynayacak/görev yapacak kadar profesyonel değilim" lafını bugüne kadar 4 kişi söyledi. hiç birisi de fenerbahçe'nin yakınından dahi geçmedi. o yüzden emre belözoğlu gibi bir oyuncu ile arda turan'ı karşılaştırıp "ehe ehe nasıl aldık emre'yi, arda'yı da alırız; para bizde; ağa biziz" gibi garip sevdalara kalkışmayın. son 10 senedir (belki daha da fazla) altyapısından çıkarttığı hiç bir oyuncusunu ilk 11'ine monte etmeyi başaramamış bir klüp olarak bence transfer yerine biraz da altypıya özen göstermeniz daha iyi olacaktır.

(bkz: hadi gülüm yandan yandan)
  • fenerbahçelilerin bile gerçek olmasını istemeyecekleri kolpa habercilik şeysi..
  • tuncay şanlı'nın galatasaray'a transfer olma ihtimali kadardır, yani imkansızdır.

hem fenerli, hem cimbomlu istemez böyle bir transfer. neden hala abukça tartışılır, anlamsız...
  • kimsenin istemediği bu ihtimal üzerinden fenerbahçe'ye laf sokmaya çalışan 10. galatasaraylıya arda'dan imzalı baliç tişörtü verilecekmiş.