şükela:  tümü | bugün
 • yakın gelecekte görebiliriz bu haberi. gönül ister görmeyelim atletico dan sonra real madrid'e barca ya gitsin ama pek umutlu değilim.
 • 2014 yazında gerçekleşecek transfer haberi.
 • darwin korusun dediğim transferdir. gelmesin hiç gelmesin. galatasaray'ın kapısından geçmesin.
 • hayatı boyunca yapabileceği en büyük hatayı yapmasıdır ki hali hazırda 10 numarayı kapmışken ve emre gibi çok iyi anlaşabileceği orta saha canavarını yanına katmışken ,yapmaz öyle şeyler bu çocuk zaten akıllıdır kendisi.
 • şu anki kadro ile gerçekleşmesi durumunda galatasaray'ın nasıl bir diziliş ile oynayacağını merak ettiğim transferdir.
  kale - defans kadrolarını saymıyorum, 1+4 oyuncu ve 3 yabancı kadrosunun kullanıldığını farzediyorum. şimdi orta sahaya bakacak olursak, selçuk ve yanında melo tarzında bir oyuncunun bulunması şarttır. göbek bu şekilde olacaktır. bu kişilerin önüne doğru sneijder olmazsa olmazdır. forvet hattını da drogba - burak ikilisi olarak ayırdık mı geriye birtek arda kalır. ee, ardayı nereye koyacağız?
  artık iyiden iyiye sol kanat olarak mı oynayacak yoksa serbest oyun kurucu olarak tanımlandığı günlere geri mi dönecek? orta sahada sneijder ve arda varken melo ve selçuğun ortasahadaki kontrolü kanatlarla beraber götürmesi oldukça zor olacaktır.
  bir diğer senaryoya dönecek olursak, arda sol, hamit sağ kanat dersek eğer bu sefer sneijder'in yanına selçuk geçer ki bu durumda yine ortasaha dinamizmi aşağıya çekilmiş olur. melo'nun yokluğunda, geri - ileri bağlantısını selçuk'un tek başına sağlaması oldukça zor olacaktır.
  son senaryoya gelirsek, sneijder sol kanatta, ortada selçuk ve melo sağ kanatta ise arda oluyor. selçuk yer yer pozisyon değişimi ile sneijder ve arda'nın bulunduğu kanatlara destek veriyor. bir bakıma iki yaratıcı oyuncuyu kanatlarda kullanmış oluyoruz. ancak ikisi de kendi pozisyonlarından farklı oynuyor. arkadan gelen riera ve ebuoe destekleriyle oldukça güzel işler yapabilirler. ancak, arda belki sağ kanadı koparabilir ama sneijder için sol kanatta aynısını söylemek güç.
  quaresma'nın gelmesi durumunda ise işler çok karışır, sabri oyun kurucu, gökhan zan forvet olur arda kaleye geçer... saat de ilerlemiş baya.
 • hem arda hem galatasaray icin cok kotu bir gelismedir. gelme arda duy sesimizi.
 • webaslan'ın hakkında anket yaptığı konu.şahsi görüşüm yönetim iyice kafayı yemiş. gidecek adam da sneijder!!!

  webaslan anket
 • aman allah korusun