şükela:  tümü | bugün
  • sezon basinda da donus haberleri cikti ve taraftarin tepkisi yeterince olculdu. olctuklerini okumayi beceremiyorlarsa sonucu hatirlatayim : sen gelme ulan adam.
  • teknik kaliteni zaten biliyoruz arda.

fiziğin de 1-2 ayda toparlanır çok bir şey değil.

ama kafa olarak geri döndürülemez şekilde bitmişsin.

barcelona'daki kontratını bitir ve futbolu bırak. hatta hayatından çıkar, yorumcu olma, antrenör teknik direktör vs hiç olma.

sen iyisi barcelona'dan gelecek paraylabaşka bir sektöre gir.
  • benim tepkim en az 25 cm olur dursun başkan haberin olsun.

not: kafası hariç.
  • arda'yı tudor da veto ediyormuş. bu yıl tek sahne alabildiği rezil milli maçlardan sonra olması mümkün olmayandır. passolig sonrası ilk kez tribünleri dolduran ve az da olsa sempati toplayan -en azından küfür yemeyen- yönetim ayağına g3'le sıkar.
    izlanda maçından çıkarkenki gülüşünü görüp de yönetimden bu adamı isteyen net gerizekalıdır.
  • bu adamın fiziği şu anki gs'de oynamaya müsait değil. kulübede durduğu sürecede takımı karıştıracağı o kadar bariz ki. bir çuval domatesi tek bir çürük domates bozar. birinin twitter'da yazdığı gibi, "dursun özbek'in bu sene yapabileceği en iyi transfer arda'yı transfer etmemek olur."
  • --- alıntı ---

... devre arasında galatasaray'a dönmesi için medyada çıkarılacak haberlerle taraftarın tepkisi ölçülecek...

--- alıntı ---

bak işin bu kısmını sevdim, gel de ölç bakalım kısmetine ne çıkacak.
  • imkanı olmayan olay.

taraftar yıkar orayı yeminle. değil dursun, erdoğan bile arda'yı galatasaraya getiremez.

messi gibi de oynasa istemiyoruz bu adamı. ötesi var mı. yok. yeter. konu artık kapansın
  • bir beşiktaşlı olarak ligimizde görmek istemediğim bir oyuncu. gelmesin efendim hiçbir takımımıza
  • ergün penbe: "arda galatasaray'a dönmek istiyor. galatasaray'a gelir ve seyirci desteği görürse, patlama yapabilecek arda'yı görebiliriz."

`https://twitter.com/…korg/status/918073077409435648`

aman abi, hiç gerek yok.
  • gereksiz ve istenmeyen bir durum. biz saha dışındaki poz kesen "adam"ları değil, saha içinde varını yoğunu ortaya koyan gomis, fernando, tolga, ndiaye, serdar, maicon, mariano gibi adamları istiyoruz.