şükela:  tümü | bugün
 • işte benim stilim ve kısmetse olur yapımcıları,
  caner erdem ve haluk şirin'in piyasaya insanları bitirecek karakter sürmeleri ,

  adamlar öyle yarışmacı seçmiş milleti patlatmak için

  edi;
  şu insanların her ağa taşa yürümesi konusu ayrı bir olay,
  şurada saksı olsa ona bile yürüyecek, zevksiz tiplerin olması garip
 • kapitalist dünyanın oyunları mı desek,

  guy debord'un meşhur kitabı "gösteri toplumu"'nda anlattığı, gösteri toplumunda yapılan, söylenen, gösterilen her şeyin, gösterinin bir parçası olduğu ve bu toplumda doğruların bile anlamsız olduğu mu desek,

  türkiye gibi ülkelerdeki niteliksiz insanların süslenip püslenip, önümüze getirilmesi mi desek.. bkz.: hülya avşar, fatih terim, şenol güneş..

  takıl birader sen, takıl...
 • you can take a kid out of bayrampaşa.
  but you cannot take bayrampaşa out of the kid.
 • (bkz: kırdın beni god damn it)

  ekleme: yalan yok, birkaç kere izlediğim için bu kızın eser west ile ilişkisi olduğunu hatırlıyorum. şaka maka eser west ile arda turan çok benziyor sanki birbirlerine.
 • bu adamın takım arkadaşı pique, shakira ile beraber. bu ise dünyanın en göz önündeki kulübünde oynamasına rağmen kısmetse olur yarışmacısına yürüyor. tamam yakışıklı olmayabilirsin ama bu nasıl bir vizyonsuzluk aq? git victoria's secret kızlarına yürü reddedilsen de ortamlarda bir şeyler sallar, bayrampaşa çocuğu olduğunu cümle aleme 467326. kez duyurup hayatına devam edersin.
 • ulan elin büyük takımlarında oynayan adamları kolombiyalı, brezilyalı dünyanın kabul ettiği taş hatunlara yazar bide bizimkine bak!

  olm ülkemin her ilinde mevcut olan üniversitelerin 2 senelik köy kampüslerinde bu kızlardan dolu dolu!

  nasıl bir yokluk bu ben anlamadım ki...
 • yokluktan yürüyor olabilir. ama hatun yokluğundan değil, dil yokluğundan. yani ingilizcesi yetmediğinden yolu o tarafa düşen türk hatunlara yazıyor olabilir. gayet normal. asıl normal olmayan mesajların böyle ortaya saçılması. ayıp aq. hacklenmiş falan. biz de yedik.
 • kaldırılması gereken resimler ve başlık. çok komik geldiyse isimleri gizleyin. yapmayın ama çok istiyorsanız bari gizleyin.

  hele bu kadar çok töre cinayetleri, kadın cinayetleri olan bir ülkede belki de 2 kişinin infazına belge sundunuz.

  eğleneceksiniz diye bu kadar özel hayata girmeyin. başlık 2 gün sol framede duracak ama o iki kişinin ve ailesinin hayat boyu akıllarında kalacak.

  "mesaj atmasaydı ama" = "o da mini etek giymeseydi ama"

  (bkz: #68055159)
 • tanım: dindar geçinen futbolcu rezaleti.

  prim yaptırmayın şu herife sevgili ekşi yazarları. adamın kalitesi her halinden belli oluyor. para,pul ve şöhret dışında sahip olabileceği hiç bir vizyon olamaz bu adamın. 1-2 yıla kalmaz survivor ünlüler takımında yerini alır. kalite yok yok. acınası...