şükela:  tümü | bugün
  • gerçekleşmiş gibi duran hadise. lucescu kendisi ile görüşerek geri dönmesi konusunda ikna etmiş deniyor.

alevli son dakika ile fanatik haberi vermiş.

http://www.fanatik.com.tr/…m-icin-ikna-etti-1311873

(bkz: bilal meşe'nin milli takımı bırakması)
  • uzun zamandır benim olmayan milli takımın, hepten elden avuçtan gitmesi ve umutların sönmesidir.

doldurun çomar zihniyetini. ah be luce başkan, bak bunlar büyük topçu sanıyorsun, ama come to barcelona der valla.
  • arda'nin kenariyadan tekrar ortaya gelmesi ihtimalidir.

(bkz: arda'dan kacisin olmamasi)
  • adamligini gosterir, asla tukurdugunu yalamaz, omurgali durusudur, gol atinca secdeye gider.
  • uçak kazası anısına oynanan maçta şaban gibi sırıtmasının nedeni budur belki.

doğru mu bilmiyoruz ancak lucescu eminim çağırmıştır.
  • konuyla ilgili haberin ilk cümlesi; "milli takım'ın başına mircea lucescu'nun geçmesiyle değişim sinyalleri gelmeye başladı."

değişime bak amk.

(bkz: taşak geçmek)
  • insanları zorla milli takımdan nefret ettirme projesinin devamı niteliğinde hareket.

ne yani, herkesin içinde federasyon başkanına ve milli takım hocasına küfreden, babası yaşındaki gazeteciye saldıran adam sahaya çıkıp milli takım için oynayacak biz de kazansın diye alkış mı tutacağız. yetti şu millete zulmünüz be arkadaş!
  • şu egoistlerin oyuncağı haline geldi ya milli takım.. tükürdüğünü yalamaktır.. sonra çıkıpta ya ben arda turanım ... şeref,namus,insanlık 1.sırada gelir demesin... sözünün adamıysan geri dönmezsin.. bunları o basın toplantısında söylemeden düşünecektin... şov yaptın millete.. .. kimse sana bırak demedi kendin bıraktın !.....arda turan kötü futbolcu değildir ama olmasa da milli takım kötüye gitmez.. 2-3 sene sonra zaten yok.. yaş gelmiş.. onun yerini doldurmaya şimdiden bakılmalı. bunların hepsi ne fatih terimin ne ardanın suçu... federasyonun suçudur.. masaya yumruğunu vuran federasyon başkanı olsaydı o uçaktaki olayda olmazdı.. fatih terim mekanda basmazdı bu olayların hepsi sebep sonuç zincirlemesi içinde..... 2 tane egoisti saldın meydana istedikleri gibi at koşturdular.. o şampiyonadan sonra bazılarının kulağı çekilecekti.. ne yapıyorsunuz lan siz milli takım babanızın çiftliğimi diye.. şimdide fatih terim ya da arda turan dan birini seçmek durumunda kaldılar.. nitekim arda'yı seçtiler.. böyle basiretsiz yönetim geldimi milli takıma daha önce hiç bilemedim.
  • gerçekleşmiştir. kenarıya çekileceğini söylediğinde sevinmiştik halbuki. üzücü hadise.
  • malesef gerçekleşen hadise...