• sevgili romalılar, sevgili iskenderiyeliler!

arda turan’ın alması gereken aksiyondur.

yok artık daha neler demeden önce hele bir durun, dinleyin.

selçuk inan daha önce s8 markası nedeniyle samsung’a dava açmıştı ancak bir hukuk garabeti ile haksız bulunmuştu.

daha kötüsü arda turan’ın başına geliyor şu anda. kendisi, herkesin bildiği gibi türkiye’de adam denince akla gelen ilk isimdir. adamlığın hammaddesidir. ne cengiz ünder gibi çocuktur, ne de burak yılmaz gibi qraldır. adam gibi adamdır.

peki şok ne yapmış? dün gördüğümde gözlerime inanamadım. gözlüğümü çantamdan çıkardım, sildim, tekrar çantama koydum. bir daha baktım, yine aynı şey.

koskoca şok, ürettiği traş köpüğüne adam markasını basmış. bakınız;
    adam

sizce böyle bir şey reva mıdır? arda turan hakkını aramasın mı? ayıptır günahtır.

sözlerimi bitirirken arda turan’a önerim,
    bu davada şahit olarak takım arkadaşı emre belözoğlu’nu göstermesidir.
  • "adam" kelimesi "ardam" olarak düzeltilip konuyu tatlıya bağlanır diye düşünüyorum
  • ota boka başlık açar oldunuz.
  • kutsal bilgi kaynağı diye yıllardır takip ettiğim sözlük kontrolsüz alınan yazarlar yüzünden goy goy eğlence mekanı olmak üzere lütfen şu gereksiz ergen irisi yazarları ayıklayın sayın yönetim
  • her gün düzenli sinek kaydı tıraş olsaydı gerçekleşmesi mümkün dava idi. gel gelelim "adam"ımız mağara "adam"ı gibi dolaştığı için mahkeme tarafından haksız bulunacaktır.

(bkz: adam)
  • (bkz: adem)*
    (bkz: eve)*
    arda'ya kadar adem aleyhisselam dirilip dava açsın, tövbe tövbe...
hesabın var mı? giriş yap