şükela:  tümü | bugün
 • asil rezaletin arda turan'in türkce bilmemesi oldugu durum.

  (bkz: ay resmen türkce bilmiyor diye laf soktum)
 • "ne taraftan sikelim derdinizi?" dedirten büyük(!) olaydır. senin gibi dangalaklar takip ettiği için, bilet alıp maçına gittiği, siktiriboktan formalara anahtarlıklara yüzlerce lira döktüğü için bu ve bunun gibi sığırlar 3 kuruş akılları olmadığı halde ömrün boyunca çalışıp kazanamayacağın paraları 1 haftada kazanıyor, adam yerine koyuluyorlar.

  edit: tuşlarına basa basa yazdığı klavye kadar aklı olmayan davarlardan "helal olsun ağzına sağlık, bu galatasaraylıların alayı böyle işte!" gibi mesajlar alıyorum hala. yukarıda ettiğim sözlerin hepsini geri alıyorum. yaptığım yorumu herhangi bir takımın taraftarına değil, "x takımının taraftarıyım" diyebilecek kadar poşet beyinli her bireye karşı yaptığımı bile anlayamayacak kadar sığır olandan her maç başı 100-200 lira değil, 400-500 lira tokatlamalılar. uğruna canımızı veririz dediğiniz takımlarınız için bağışlayın organlarınızı ihtiyaç sahibi birilerine ve siktirin gidin de rahat etsin dünya biraz.
 • keşke sofuoğlu ile dalaşsaydı da matrixte bir sorun oluşsaydı.
  (bkz: bu kediyi biraz önce de gördüm)
 • en kötü 11' e girmekten çok daha utanç verici bir şey yapmış. ama allahı var ki, adam gerçekten "bizi" temsil ediyor. bizim halkımız da aynı böyle angil dingil insanlar değil mi? türk insanının starı işte bu kadar olur. biraz işler ters gitti mi hemen içimizdeki ayı çıkar ortaya. seni bulucam olummm? tam bir özet.
 • seni bulacam olum içeren tehdit. :)
 • eleştiri kaldıramayan arda saçmalaması. bu insanlar bu kadar ünlü oluyor, büyük paralar kazanıyorlar fakat hala seni bulucam olum türevi kekoluklarından vazgeçemiyorlar ya çok tuhaf geliyor. yıllardan beri milyonlarca insan tarafından takip ediliyorsun, başarılı olsan dahi insanlar tarafından eleştirileceğin gerçeğini kanıksayamadın mı? nedir bu kimse bana laf edemez tripleri, üç kuruşluk tehditler? hala bayrampaşalı ardasın, biraz yol yordam öğren, olmadı kendine kişisel gelişim uzmanı falan tut. cumhurbaşkanından futbolcusuna hepsi zorba anasını sattığımın memleketinde, insanın reset atası geliyor ülkeye.
 • geri vites anında gelmiş.

  olması gereken de bu lakin bir dünya markasının böyle tartışmalar içerisine girmesi abesle iştigal.
 • adam emre belözoğlu ve volkan demirel'in kişiliklerinin birleşip tek bedende vücut bulmuş haline dönüşmüş. şöhreti kaldırabilen bir tane yurdum insanı bulabilmek çok mu zor? bari türkçeni geliştireydin.

  trübinlere yapılan boğaz kesme hareketi + evinden aldırıcam seni = seni bulucam show basıl olucak goruceksin!
 • kuzenim yazmışa bağlanacaktır.