• bu ülkede şöhreti kaldıran tek kişi tarkan olduğu için garipsemediğim atışma.
  • eleştiri kaldıramayan arda saçmalaması. bu insanlar bu kadar ünlü oluyor, büyük paralar kazanıyorlar fakat hala seni bulucam olum türevi kekoluklarından vazgeçemiyorlar ya çok tuhaf geliyor. yıllardan beri milyonlarca insan tarafından takip ediliyorsun, başarılı olsan dahi insanlar tarafından eleştirileceğin gerçeğini kanıksayamadın mı? nedir bu kimse bana laf edemez tripleri, üç kuruşluk tehditler? hala bayrampaşalı ardasın, biraz yol yordam öğren, olmadı kendine kişisel gelişim uzmanı falan tut. cumhurbaşkanından futbolcusuna hepsi zorba anasını sattığımın memleketinde, insanın reset atası geliyor ülkeye.
  • "ne taraftan sikelim derdinizi?" dedirten büyük(!) olaydır. senin gibi dangalaklar takip ettiği için, bilet alıp maçına gittiği, siktiriboktan formalara anahtarlıklara yüzlerce lira döktüğü için bu ve bunun gibi sığırlar 3 kuruş akılları olmadığı halde ömrün boyunca çalışıp kazanamayacağın paraları 1 haftada kazanıyor, adam yerine koyuluyorlar.

edit: tuşlarına basa basa yazdığı klavye kadar aklı olmayan davarlardan "helal olsun ağzına sağlık, bu galatasaraylıların alayı böyle işte!" gibi mesajlar alıyorum hala. yukarıda ettiğim sözlerin hepsini geri alıyorum. yaptığım yorumu herhangi bir takımın taraftarına değil, "x takımının taraftarıyım" diyebilecek kadar poşet beyinli her bireye karşı yaptığımı bile anlayamayacak kadar sığır olandan her maç başı 100-200 lira değil, 400-500 lira tokatlamalılar. uğruna canımızı veririz dediğiniz takımlarınız için bağışlayın organlarınızı ihtiyaç sahibi birilerine ve siktirin gidin de rahat etsin dünya biraz.
  • keşke sofuoğlu ile dalaşsaydı da matrixte bir sorun oluşsaydı.
    (bkz: bu kediyi biraz önce de gördüm)
  • o zaman ingilizce gelsin uluslararası yıldızımıza ;
    "you can take the man out of the ghetto, but you can’t take the ghetto out of the man"
  • bulsan ne olacak diye merak ettirendir.
    ne yapicak hakkaten? adami dovdurup kanunen suçlu durumuna gelip kendini mi tatmin edicek? oldurecek mi? göz dagi verip kabadayilik mi taslayacak bundan sonra her elestirene?

arda sen gel aminakoyim avrupadan oraya yakismiyorsun. futbolu falan gectim adam olamamissin daha ne isin var barcelonalarda. senin capin yozgat olum.

yozgat'a selamlar bu arada. boyle simariklarin icabina ayni sekilde bakardiniz oralarda.
  • (bkz: show basıl olmak)
    (bkz: show'a devam demel olmak)
    (bkz: ne olduğunu alır olmak)
    arda, ne içtin yavrum sen?
  • asil rezaletin arda turan'in türkce bilmemesi oldugu durum.

(bkz: ay resmen türkce bilmiyor diye laf soktum)
  • adam emre belözoğlu ve volkan demirel'in kişiliklerinin birleşip tek bedende vücut bulmuş haline dönüşmüş. şöhreti kaldırabilen bir tane yurdum insanı bulabilmek çok mu zor? bari türkçeni geliştireydin.

trübinlere yapılan boğaz kesme hareketi + evinden aldırıcam seni = seni bulucam show basıl olucak goruceksin!
  • hapis cezasıyla sonuçlanması muhtemel tehdittir.

umarım şikayetçi olur.

edit : yorum yapmadan sadece olayın hukuki boyutunu yazdım ama görüyorum ki bu tip zorbaların seveni çokmuş.!

istediğiniz kadar eksileyin.
hesabın var mı? giriş yap