şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sırf sosyal medyada kendisine atılan iftiralar, anti-ardacıların oluşturduğu algıdan ve linç girişiminden dolayı türk futbolseverlerin kendine bile itiraf edemediği gerçek. ben bu algıyı ve önyargıyı yıkmaya geldim.
    arda; 2012'de 13 milyon euro bonservis bedeli ile ayrıldığı galatasaray'dan atletico madrid'e transfer oldu. ilk sezonunda 11 numaralı formayı sırtına geçirdi. ronaldolu real madrid, messili barcelona varken oynadığı müthiş oyun sayesinde atletico'yu la liga şampiyonu yaptı. şampiyonlar ligi'nde final oynattı.
    uefa'nın "madrid derbisini arda kazandı" diye attığı bir başlık bile var real madrid'e gol atıp ispanya süper kupayı aldıktan sonra.
    dört ihtişamlı yıl geçirdiği atletico'da her gün performansını bir üst noktaya çıkarmayı başardı ve sonra barcelona'ya transfer oldu.
    bonuslar ile beraber toplam 41 milyon euroya transfer olan arda, barcelona gibi bir kulübün elinden kaçırmamak için başkanlık seçimlerini bile beklemeden kadrosuna kattığı isim, atletico madrid'deki performansı ile bu transfer hak etti.
    barcelona'da hatrick yaptı. asistler yaptı. oyunlar kurdu. messi gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu ile oynadı. ona asist yaptı, onun asisti ile gol attı.
    siyasi ideolojisi ve çalkantılı aşk yaşantıları yüzünden bu hale geldi. biz bu kadar tepki göstermeseydik barcelona arda'yı kovmazdı çünkü ihtiyacı olduğu bir futbolcuydu.
    yine de arda türkiye'nin en iyi futbolcusu. hatta gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu. bunu başakşehir'in şu an ligde birinci olmasından da anlayabiliriz. zira bunda arda gibi bir profosyonelin etkisi gerçekten çok büyük.
    sen gönlünü ferah tut bayrampaşa çocuğu, bu millet elbet senin değerini bir gün anlayacak ve seni göklere çıkaracak.
  • futbolcusuydu desek daha doğru olur.
  • başlık açmanın da kriteri olmalı bence,uyuma yönetim uyuma.
  • (bkz: ponçik reis) hoş geldin
  • (bkz: yüklü bahşiş kopartmış vale) beyanı gibi geldi bana. kardeş sen vale misin?
  • türkiye futbol yerine quidditch oynamaya başlarda tek arda kalırsa belki