şükela:  tümü | bugün
  • potansiyelini bir bütün olarak kullanmak yerine, bölerek farklı yerlere dağıtmayı tercih eden, keskin insan, kitap yazarı. gerçek kimliğini değil de maskelerini sunduğunu düşünüyorum. umarız yekpare kalır, idiotların kendini un ufak etmesine izin vermez.

kimler çayı içecek?
    kimler göğü çekecek?
    geriye kimler kalacak?

edit: imla
  • bende tam aksine içinin dışının bir olduğunu düşünüyorum kendi olmayı başarıyor kendine saygısı ve dışardaki insanlara saygısı pekte umrumda değil nasıl istiyorsa öyle davransın izlerken hoşuma gidiyor kıyak çocuk bolca jamesonu olsun bol bol içsin daha çok yazsın şarkı paylaşsın bunlarıda okusun mutlu olsun azmcık
  • boş, booomboş
  • hayatımda daha boş bir insan tanımadım. bomboş gerçekten.
  • bir siki beğenmeme timi buralara da uğramış. yedirtmem size arda yaman’ı yedirtmemm.
    tam bir alfa, zekasına hayranım. aşırı ofansif. duyar primcilerinin en büyük düşmanı. instagram’ın göz bebeği. olayı çözmüş. seviyoruz kendisini.
  • nergis kumbasar’ın akrabasıdır.
  • bir süredir takipteyim gayet zeki olduğunu düşünüyorum. mizahı iyi, müzik zevki kaliteli.
    kitabını da merak ediyorum okuyunca editlerim.
    dikkatimi çeken bir şey var ki takipçi kitlesinin büyük kısmını söylediği çoğu şeyi anlamayan ama bir sebepten onu havalı bulduğu için aşırı hayran olup takip eden ergenler oluşturuyor. bu kesimde arda yaman ne yaparsa yapsın, ne derse desin alkış tutacak potansiyeli görüyorum.
  • sen tam bir amcıksın arda yaman.
  • zeki çevik yakışıklı çocuk. saint-joseph’in medarı iftiharı. ara sıra moda’da karşılaşılabilir.
  • istanbul saint joseph lisesi mezunudur.
    (bkz: francophone)
    (bkz: yürüyen bel soğukluğu)

--- spoiler ---

motivasyon cümlesi yazanlar kıllıymış.
    --- spoiler ---