• sinem kobal rolünde sinem kobal'ın oynayacağı filmdir.
  • adam bi maça çıksaydı barçayla bari amk.

napcanız transferi gerçekleştirip filmi bitircekmisiniz. bu mu film çekmeye değer başarı amk
  • sahillerde takıldığı hatunlara geniş yer verilirse film tutar. şöyle çılgın dersane tadında ergenlere hitap edecek tarzda çekilmeli yoksa şansı az. malum türk sinemasında devir liseli seyirci devri.
  • toplum olarak görgüsüzlükten öldüğümüzü gösteren bir film olur. adam bismillah dedi imzayı yeni attı zaten dur bir oynasın belki daha da büyük işler başaracak bir görelim. hemen ne tutup filmini çekiyorsun. allah muhafaza adam tutup dünyada gol kralı filan olsa, the arda 2, 3, 4 mü çekecen olum sakin.
  • ntvspor'da 7/24 yayınlanır artık
  • millet olarak nasıl kompleksli olduğumuzun iğrenç sonuçlarından bir tanesi daha.
  • her şey tuhaf şu ülkede anasını satiyim.
    alex'in de heykelini dikip, sonra kovmuştuk biz. şimdi de bu ülkenin geleceği için yıllarını vermiş bilimadamları, koskoca tarihimiz bitti gitti arda'nın hayatı film yapılmaya değer görüldü.

vallahi pes.
  • ben de sandım ki arda kural. sonra hayal kırıklığına uğradım. bunların hepsi futbol endüstrisi ve ekonomisi. en az 5 yıl 1.ligin tatil edilmesi lazım ki bir topun peşinde uyutulan, 90 dakikalık bir sportif maç sonrası en az 180 dakika yorumlanan ve gereksiz yere bölünen türk halkı ve nadide istanbul kulüpleri kendine gelsin.
  • bahadır özdener ve ekibinin kendi arkadaşlarını tanrılaştırması meşhurdur. bugüne kadar hep böyle oldu. senaryo ekiplerine arkadaşlarını almalar, dizilerde hep arkadaşlarını oynatmalar vs. kv ekibinin profesyonelliğini tartışabiliriz bu noktada... çünkü liyakat usulüne göre çalışmadılar hiç...

bu da yine bir "kanka" harekatıdır. bahadır özdener ve arda bildiğin beraber takılan adamlar.. daha önce arda'nın kardeşi okan turan'ı da dizilerde oynatma projesi vardı.

özgün bişey yapsanız ölürsünüz amk zaten...
hesabın var mı? giriş yap