şükela:  tümü | bugün
  • esas başlık: arda’nın “evli olmasam seni kaçırmazdım” sözünü koşarak kocasına yetiştiren kadın

tanım: bir ... cengiz semercioğlulafı! (boşluğu siz doldurun) ya da koskoca sözlükte 4 kişinin dile getirdiği söz.

bu kadar mı ... oldunuz sözlük ahalisi? bu adamın kaçıncı piçliği? her defasında kurtulup kuşağının üzerine yattı ve kimse hesap sormadı bu ...’dan.

--- spoiler ---
    bu olayda herkes kaybetti

arda kaybetti:
    milletin eşine böyle bir lafı etmek, ne demek? hadi etmedi diyelim, kafa atmak, hastaneye silah götürmek ne demek? neresinden baksan arda elde kalıyor artık... yazık, hepimizin gözü önünde hızla eridiği için çok yazık...
    özlem kaybetti:
    arda’nın “evli olmasam seni kaçırmazdım” sözünü koşarak kocasına yetiştirdiği, herkesin alkollü olduğu bir ortamda durumu yönetmek yerine olaya benzin döktüğü için...
    berkay kaybetti:
    bir şekilde sürekli popçu-topçu olaylarının içinde yer aldığı için. evlenip iyi bir yuva kurmasına, çocuğu olmasına rağmen hâlâ olayların adamı olarak anıldığı için...
    --- spoiler ---
    kaynak1
  • haklı kadındır. benim karıma biri laf atsa ben karımın gelip bana söylemesini isterim açıkçası ki gidip haddini bildireyim.
    asıl yetiştirmezse sıkıntı. bu sefer yeşil ışık yaktı derler. hoşuna gitti diye düşünüp daha fazla asılabilirdi arda mesela. kadın en doğru olanı yapmış.
  • erkeğin orospusunun söylediği bir sözdür.

cinsiyetçilikten arınmış bir tanımdır; çünkü orospuluğun erkeği dişisi olmaz.

ha bu arada cengizciğim evli misin? bekar mısın?bilmiyorum ama birlikte olduğun kadına ahlaksızın birisi aynen böyle musallat olursa senin bu tavsiyene uyar umarım. hani alkollü ortam ya allah mafaza elinden bir kaza çıkar yiğidim sonra.

büdüt: yazım.
  • napsaydı amk herkesin içinde bikmesini mi bekleseydi ahahahaaahah.

cengiz sen de nasıl çomarsın çözemedim amk.

t: bir götten bacaklı abazan adamlık a.ş yi savunma çabası.

edit : aynısı senin eşinin başına gelse napardın çok merak ediyorum. arda bildiğin tescillenmiş abazan. yok arda iyi çocuktur yapmaz demezdin herhalde.
  • aynı mantık tecavüz edilen kadının da susup başta varsa kocasından, ailesinden ve yasal mercilerden de saklamasını salık verir.
  • cengiz semerci denen ......... tipin para istediğini gösterir.
    cengiz semercioğlu parayla çalışır, parasını vermezsen böyle saçmalar.
  • ne yapacaktı başka? kocasına gitmese arda devam edecekti laf atmaya. yapması gerekeni yapanı suçlamak da türkiye'de var bir tek. asıl kocaya söylenmediği için bu adamlar bu kadar yüz buluyor. kadınlar genelde ya şoka giriyor ya da tatsızlık çıkmasın diye icabına kendi bakmaya çalışıyor. ne yapsaydı bu kadın?
  • cengiz semercioğlu'na göre; kocasına çaktırmadan herhangi bir evli kadına istediğimiz şeyleri yapabiliriz. zaten kocası duymayacak, o zaman sıkıntı yok.
  • (bkz: berna bayık)