şükela:  tümü | bugün
 • %100 yerli olmasından mütevvelit tercih edilmesi gereken fastfood markası. umarım her yerde şube açar da bizi tadından mahrum etmez.

  18 mayısta taa axis istanbul'a gitmeyi bile düşünüyorum.
 • bugün axis istanbul'da deneme şansı bulduğum yerli fastfood zinciri olmaya aday oluşum. lezzet açısından gerçekten tatminkar. yani bir çakma kfc havası yok. hatta daha da iyi diyebilirim. yalnız personelini eğitmesi gerektiğini düşünüyorum. biraz acemiler. onun dışında başarılı bir girişim olacağa benziyor.
 • denedik, memnun kaldık arkadaşlar ile. çeşitlerinin artması lazım. onun dışında kusursuz değil tabi ama, yeni bir işletme için fazlasıyla makul.
 • biz sizin bildiğiniz piliçlerden değiliz sloganıyla farkını ortaya koyan, yerli bir fast food zinciri olmaya aday, kuru yolum kızarmış tavuk ürünleri markasıdır.
 • eyüp axis'deki şubesinin önünde mütemadiyen şöyle şöyle abilerin sırada olduğu kızarmış tavukçu.

  avm tamamen boşken bile burada kuyruk oluyor. bence cemaat evlerinden topladıkları şakirtlere bir ay boyunca bedava yemek filan veriyorlar zira bunun başka bir açıklaması olamaz. düpedüz pr çalışması.

  o kadar mı aç kaldı millet kızarmış tavuğa. yanında kumpirci var pideci var hepsi mi domuz; onlar niye boş da bu dolu.

  kumpirciden salata aldım yüzüm aredene dönük onu yiyorum ve kafamda deli sorular var.
 • cemaat tiplerinin önünde kuyruk olusturduğu tavukçu.neden acaba??????
 • inanılmaz ama önünde her daim sıra var, yedim daha önce buradan tavuğun lezzeti güzel evet ama sıra olmasına çok şaşıyorum. hayret edilecek bir durum yalnız cidden size yakın bir yerde de açılırsa göreceksiniz. avm toptan bomboş bunun önünde sıra var.
  hakikaten çok sıra dışı bir olay var bu işte.
 • süleymancıların tavukçusudur. söz konusu cemaat akp ile alakalı değildir hatta sevmezler akp'yi. her gördüğünüz sakallı dedeniz değildir. özet geçmeye çalıştım çünkü telefondan entry girmekten nefret ediyorum. yiyene afiyet olsun.
 • süleymancıların et üreticisinin sahip olduğu fast foodçu. süleymancılar buraya yurt boyu gelir.
 • ümraniye canpark'ta şubesi olan zincir. avm'de hem kfc hem de popeyes var ve hedef kitle belli. tavuk menüye 20tl verecek kişi sayısı az. arden gelmeden önce bu iki restoranın önleri çoğunlukla boş oluyordu ve genelde hep promosyon boylarla satış yapılmaya çalışılıyordu. öyle ki popeyes'ten bazen sipariş verince, size özel pişiriyorlar cünkü talep az oldugundan teşhir bölümünde tavuk bile bulunmuyor dogru düzgün.

  arden ilk geldiğinde türk malı diyerek bir gideyim dedim. önünde tam 15 dakika kuyruk bekledim. ne zaman gitsem acık kapalı teyzeler, sakallı abiler sırada fiyatı 30tl den başlayan kova siparişleri, menüler.. 10tlye et döner pahalı diye almayan kitlede öyle bir tavuk sevdası hasıl olmus ki ortalama 20tlden asagı siparis yok. bir abi gözümün önünde 80tl boca edip, iki kovayı doldurup gitti mesela.

  son olarak farkettim ki cemaatvari şekilde, burada düzenli olarak toplanıyorlar. yani 15 ilkokul cocugu, yanlarında bir ya da iki üniversite ögrencisi masaları birlestirip yemek yiyorlar, günahlarını almak istemem ama birkac defa denk geldigim icin söyleyebilirim. süleymancı kitle oldugunu da sözlükten ögrendim.

  belli ki bir yerlerden direktif gitmis burada yiyeceksiniz diye.

  ben ki popeyes ve kfc sevmem ama hepsi helal üretiyor ve yerli kesim. dolayısıyla yine bir dinin ticarete alet edilmesi maksatı var.

  ha lezzet mi? bence 10 üzerinden 6. sadece fiyatlar bir derece benzer kfc menülerine göre makul denebilir. onun dışında bir numarası yok. sunum kötü, verdikleri kagıt bardakları ilkokul kantininde veriyorlardı, üzerindeki baskı vs cok kalitesiz.

  ben sadece kanatını sevdim, onun dısında but cok kötü, hamburgerini henüz denemedim.