şükela:  tümü | bugün soru sor
  • buraya gitmeyi düşünen kişilere tavsiyem düsünmeyin sakin. balgat şubesini bilmiyorum fakat bahçelievler şubesinde geceleri kaloriferi yeteri kadar açmadıkları için ve binanın yalıtımı olmadığı için sabahları dişleriniz birbirine kenetli uyanabilirsiniz ve bunu yoneticilerine ilettiğinizde sizi azarlayacak yöneticilere sahip olan yurdumsu. bunun yaninda yurt internetinin hızına deginmiyorum bile, 144p'de bile donuyor. size tavsiyem zorunlu kalmadıkça bu yurda adımınızı atmamanız, sonra çok pişman olabilirsiniz.
  • bahçelievler şubesinde halen kalmakta olduğum ve her gün kötü bir tecrübe yaşadığım erkek yurdu. bu yurtta kalmanın tek avantajı bahçelievler gibi güzel bir lokasyonda oturmaktır. bina normal bir apartmandaki dairelerin ve odaların ayrılıp yurt düzenine sokulması şeklinde . fiyat- kalite dengesi asla yok. yemekler ödenilen aylık ücretlere göre çok kötü ve her zaman soğuk. yemekhane kışın buz gibi. yemekler buz gibi. her pazar soğuk sosis yersiniz. wifi berbat . 144p dizi izlemeye çalışırsınız , ancak yine izleyemezsiniz. ortak duş yapmaya çalışmışlar güya. ancak klozet duşun yanında olduğu için, tek bir kişi kullanabiliyor. odadaki tvler 52 ekran. odanız günlük temizlenir ancak her zaman çalışanlar tarafından , odanızda mutlaka bir sorun yaşarsınız. ne zaman odayı temizlemeye kalksalar bir eşyanızı kırarlar.sanırım bina yalıtımı yok. kışın üşürsünüz. kısaca , hiç memnun kalmadım.
  • bugün tüm nefretimle yazıyorum. haftanın 5-6 günü menüde pilav var. kuru fasulye pilav ya da bezelye yemeği ile pilav. japonlardan daha fazla pilav tüketiyorum. bu yurdu tercih etmek isteyenlere söylüyorum. lütfen bu hatayı yapmayın. paranızla rezil olmak durumunu tam anlamıyla yaşamak istemiyorsanız gelmeyin