şükela:  tümü | bugün
  • sonunda klibi çıkmış olan, bebeğim alan walker ve canımız steve aoki şaheseri muhteşem şarkı.

yerimde duramadım resmen, biri zihnimi okumuş olmalı çünkü bu şarkıyı dinlediğim ilk günden beri aynı böyle bir klip hayal etmiştim. adım deliye çıkmasın diye ayrıntı vermiyorum ama ısak'ın son yüz yılın en cool tavırları ile şarkı söylemesi, grup halinde dans edilmesi, hafif clubvari bir ortamda geçmesi vs tek tek düşündüğüm şeylerdi. sanırım konser esnasında aoki ile telepati yoluyla anlaştık, başka açıklaması olamaz. isak'a da aşık oldum durduk yerde, havalı biri olduğu sesinden belliydi zaten de bu kadarı da pes glskfksg. erkeklerden ümidimi kestiğim şu günlerde ilaç gibi geldi, bir acaba demedim değil. bundan sonra idolümsün isak.

walker'ın ağzına bir şey dolanmamış halini birkaç saniye de olsa görmek iyi geldi, sonra hemen özüne döndü zaten. en sevdiğim şarkısı için yaptığı bu güzellik için ona teşekkür ediyorum gmdnfsf

vay be aoki, uzun zamandır ilk defa senin konserinde heyecanlanmıştım bu şarkı için, bir sonraki seans da şarkının klibine denk geldi. tenk yu.

video için hüp
  • steve aoki ve alan walker'ın parçası. replay tuşu çürüdü resmen. iyi bir ses siteminde dinlemenizi tavsiye ederim.