• amerika birlesik devletleri hukumetinin uzaylilarla yaptigi her bi haltin merkzlestigi soylenen nevada'da bir askeri us durumlari.. hangarlari falan varidr bu bolgenin meshur olmus
  • uzaylı eşantiyonu ve turizmi ileile arizona gibi insanın az şeytanın çok olduğu bölgede parayı kırmayı başarmış insanların bölgesi.
    biz de çok uğraştık, van gölü canavarı, aksaray ufo tribi diye kimse sallamadı.
    demek ki amerikalı daha iyi pazarlıyor.
  • eli opulesi bi red snapper sahaseri ayni zamanda
  • uzun zaman once cikmis fareyle oynanan adam vurmaca oyunu.
  • charlatans'ın "area 51"ı konu alan enstrumental çalışması.
  • megadeth'in hangar 18 isimli sarkisina da konun olmus bölge. ayrica megadeth official homepage'de bu isim altinda bir kisim vardi, sadece üyeler girebiliyordu.
  • ufocuların en önemli bölgesi. burası amarikalıların gizli uçuş denemeleri yaptığı bir yerdir. burada uçandaireye benzer birtakım şeyler uçmaktadır. ufoculara göre uzaylılar, amarikan devletine uçandaire yapmayı öğretmektedir.insanlara herşeyi uzaylılar öğretmişlerdir. bu çalışmaların sonucunda amarikalılar hayalet uçakları yapmışlar ve saddamı bombalamışlardır.
  • abd nin gizli araştırmalarının yapıldığı bölge..roswell olayı sonunda ele geçirildiği iddia edilen ufo gemisi ve yaratıkların burada olduğu iddia edildi hep..bu bölümden emekli olan bilimadamlarına bu konu hakkında konuşma yasağı konuldu..yinede bazıları açıklamalarda bulundu..independence day filmindede geçer bu bölge.
  • cdyi bilgisayara taktiginiz zaman direk oyuna giren,"abi dur daha oynamicaktim" dedirten oyun.
  • ele geçirilen ufoların test edildiği iddia edilen askeri üs.

-hocam şimdi kilometrede kaç yakıyor bu alet. *
    -kilometre kavramı biraz zor tabi ışık yılı olarak veriler var elimizde.
    -hmm. ben dün yozgat'tan geldim. 150 bin. benzinle.
    -350.000/63 nws diyebiliriz.
    -oehh çokmuş ya! değişeni var mı?*
hesabın var mı? giriş yap