şükela:  tümü | bugün
  • izmir çeşmealtı'nda bir mekan burası ve kış mevsiminde de gayet etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. işgal altındaki çeşme'den sıkılanlar için çeşmealtı çevresi güzel bir alternatif zaten ve bu mekana uğrayıp kafa dinlemek de, eğlenmek de mümkün.

kahvaltının mutlulukla ilgisi olduğuna inananlar içinse şu aralar 100 çeşitten oluşan açık büfe kahvaltı veriyorlar. fiyat kişi başı otuz lira. eğer dışarıda kahvaltı yapmayı sevenlerdenseniz mekana uğrayabilir, bir yandan tabaklarınızı tepeleme doldururken, bir yandan da "rezil oluyor muyuz acaba lan?" diye çaktırmadan sağı solu kesebilirsiniz. ayrıca "bugün de gönlümce yiyeyim, yarından itibaren kesin diyetteyim şekerim" söylemini kullanacaklar için de ideal; zira 3 günlük stok yapabiliyorsunuz kahvaltı boyunca.

kahvaltı dışında eğlence konsepti de mevcut mekanda. web sitesi ya da facebook sayfalarına girerek bilgi alabilirsiniz.

http://www.arenbeachclub.com/
  • sahibi mafya bozuntusu olan iğrenç bir mekan, sakin ola gitmeyiniz.
  • iğrenç kelimesinin yetersiz kalacağı berbat ötesi mekan. daha kapıdan girdiğin anda konuşmayı bilmeyen itici ve saygısız tipler çantanı aramak istiyor. tuvaletleri, kabinleri pislik içinde. garsonlar desen hepsi apaçi işlerini kesinlikle düzgün yapmıyorlar. ve bu saçma mekan yıllardır iş yapıyor. bu tarz yerlere gitmeyin gidenleri de uyarın.
  • valla kalitesini bilmem de çeşmealtındaki en güzel kıyıyı parsellemişler.

geçen sene zehirli denizanası vakası yaşadı. hastanelere taşındık teker teker. bir kişi de uyarmadı girişte, "arkadaşlar denizanası çok var haberiniz olsun" diye.
  • zehirli denizanası vakalarının sıkça yaşandığı çeşmealtı mekanı. bu zehirli denizanalarının temas ettiği yer şiddetli şekilde acıyor ve vucuttaki büyük bir alanın kızarmasına/ morarmasına sebebiyet veriyor. buraya gidip de bu denizanalarını görmemiş kişi de yoktur.
  • girişte çantaları elle didik didik aramak isteyen mekan, ben tabii ki aratmadim bu yüzden sorun da yaşadım fakat gözümün önünde yaşlı bir teyzenin sağlık sorunu nedeniyle evden getirdiği diyet yiyeceği ukala bir tavırla biz size yaparız diyerekten almadılar...

çalışanları saygısız, her yeri pislik içinde olan ve urla'nın yüz karası...