şükela:  tümü | bugün
  • http://arguman.org/ adresinde ikamet eden güzel bir fikir.
  • güzel bir fikir çünkü çok basit ve etkili ama kullanılabilirlik yerlerde sürünüyor ancak fikir kadar uygulama da önemli.
  • ekşi sözlük'ün yozlaşmamış halini anımsattı, anında üye oldum. basit tasarım, fikir beyanına uygun ortam. geliştirilmeye müsait. facebook'taki yorumlardan gördüğüm kadarıyla like, fav, share butonları da gelecek; okunabilirlik açısından da alternatifler düşünülüyor.
  • django ile yazilmistir, ayni pinterest ve instagram gibi.

2014 yilinda hala dili dinle karistiran insanlari bize gostermistir. siteyi yapan arkadas belli ki polemige girmektense "ben isime bakarim" deyip faydali bir fikri hayata gecirmeyi uygun gormus. polemige girenler ise hala bilmemkac senedir akillarindaki fikri "php ile mi yapsam rails ile mi" diye dusunmektedir sanirim.

bok atanlariniz bol olsun.
  • ileride ekşisözlük ile daha interaktif olacağını düşündüğüm ve geleceğini parlak gördüğüm fikir.
  • süper platform, süper fikir. aynı nick name ile devam efendim.
  • ulaştığı kitle arttıkça kalite yerlere düşmezse eğer; harika bir site, fikir. yalnız site tutar da, yazılar, ama'lar çünkü'ler artmaya başlarsa ve çok fazla artarsa büyük bir karmaşa olacak gibi duruyor şu anki haliyle devam ederse. ancak küçük bir kitle için çok sade ve güzel bir tasarımı ve planı var.

ayrıca şimdilik ihtiyaç olmayabilir, ancak ileride konu başlıkları veya arama butonu eklenecektir sanırım.

yolunun açık olmasını dilediğim site.
  • saglikli argümanlarda bulunulabilecek bir platform. yazi tipi boyutlari biraz daha kücültülürse ya da kücültme imkani verilebilirse über olacaktir. 45px baslik yakismamis ama ilerki günlerde güzellesecektir.
  • muhtemelen lean bir yaklasimla hizlica gelistirildigi icin, kullanici geribildirimlerine göre düzenlenecek, teknik eksiklikler zamanla giderilip, kullanimi optimize edilecektir. isin dogrusu da budur.

keske django yerine lisp'le yazilsaydi, o ayri konu tabi.