şükela:  tümü | bugün
 • arı sütü; işci arıların gırtlak bezelerinden salgılanan bir bal emülsiyonudur. kraliçe arının besini olup, besin değeri son derece yüksektir. tüm yaşamı boyunca arı sütü ile beslenen kraliçe arının ömrünün uzunluğuna da en önemli işarettir. diğer arılar sadece 2 ay yaşarken, kraliçe arının ömrü 6 yıldır. bu besinde, kraliçe arının niçin inanılmaz büyük (iri), uzun ömürlü, verimli ve diğer arılarla mukayese edildiğinde neden daha fazla enerjiye sahip olduğunun sırrı saklıdır. kraliçe arı, sadece arı sütü ile beslenerek günde 3.000 ve bu emülsiyon kraliçe arıyı sağlıklı ve güçlü tutmak için gerekli besinleri de sağlar.
 • hayatlarının ilk 2 günü bebek arılar (lavra), işci arılar tarafından yapılan özel bir karışımla beslenirler. işci arıların yutmaksızın çiğnedikleri, çiçek tozlarından yaptıkları ve başlarının üstündeki bir bezede sakladıkları özel bir madde ile karıştırdıkları bu maddeye biz arı sütü diyoruz. ilk 2 günde, bu kuvvetli protein gıdası bebek arıları (larvaları) küçük bir arıya dönüştürür. bu işlem gerçekleştikten sonra, işci arılar arı sütü üretimini azaltırlar ve sadece mevcut kraliçe arı ve bir sonraki sefer kraliçe arı olarak seçilen arı için üretime devam ederler. hem kraliçe arı hem de prenses arı bu gıda ile beslenmeye devam eder.
 • küçük küçük şişelerde satılır. pahalıdır. bir yaşlılara bir de küçümen çelimsiz çocuklara verilir.
 • kandaki hücreleri yenileyici ve kansere karsi etkili oldugu iddia edilmektedir.
 • ari sütünün kullanim alanlarinin asagidakiler oldugu belirtilmektedir:
  * kandaki hücreleri yenileyici.
  * kansere karşı etkili.
  * kalp ve damar rahatsızlıklarında.
  * tansiyon düzenleyci ve şekere karşı etkili.
  * zihinsel ve fiziksel gelişmelerde.
  * sindirim sistemi, verem, astım ve ünserde.
  * felç rahatsızlıklarında kalp atışını düzenleyici
  * damar genişletici, cilt ve saç rahatsızlıklarında.
  * sinirsel ve ruhsal hastalıklarda
  * iştah açıcı ve kuvvetlendirici.
  * büyüme ve gelişmeyi fiziksel ve zihinsel olarak yardımcı olur.
 • düzenli kullanıldığında bir hafta sonra insana normlin iki katı gibi hayvani bir enerji veren besin maddesi.
 • tıpkı e vitamini gibi hücre yenileyici, onarıcı ve yapıcı etkisi olduğu düşünülürse mükemmel cilde kavuşturucu.**
 • son derece güçlü bir besin maddesidir. saf halde de satılır ancak herkese saf haldeki şişeleri satmamaya özen gösterirler. bunun 10 gramı bir anda içildiğinde insanı enerjiden ölürebilecek bir maddedir. bu nedenle arı sütünün 10-15 gramını orta boy kavanoz (100 gram mesela) bala karıştırıp sabah veya akşam bir iki çay kaşığı aldığınızdan bir kaç gün sonra gücünüzün ikiye katlandığını hissedersiniz. tabii bu arada adam gibi düzenli bir beslenme de şarttır.

  özetle arı sütü supradyn, one a day, centrum ve bilumum e vitaminli anti oksidan keimyasal vitaminlerin tümünden daha sağlıkolı ve güvenilir bir doğal madde olup yanında bir paket de balık yağı ile insana acayip faydalar sağlar.

  sabahları kahvaltıdan beş on dakika önce iki çay kaşığı arı sütü, kahvaltıdan bir saat sonra bir kapsül balık yağı ve akşam yemekten önce alınacak yine iki çay kaşığı arı sütü ile erkek insan evlatarının bir yerleri acayip derece şişer, şişer ne kelime ki viyagra halt etmiş olur.
 • ari sutu oldugu iddia edilen, etrafta siselerce satilan ama aslinda bir kac grami yuzmilyonlarca lira olan $ey. ataturk orman ciftliginden edinebiliyorsunuz.
 • şişede dururken gözünüze iğrenç bir tadı varmış gibi gözükebilir fakat çok lezettlidir,insanın yedikçe yiyesi gelir.tadına aldanıp fazla yenmemelidir,azı karar çoğu zarar bir üründür.lakin olur da kendini tutamayıp fazla tüketen erkekler için tavsiyem o gün evden çıkmayın,çıkarsanızda bayanların yoğun bulunduğu yerlere gitmeyin,çayıra çimene gidin dağa çıkın.süper enerji verir,besleyicidir,insan kendini 98 oktanlı benzin konulmuş ferrari gibi hissedebilir.
hesabın var mı? giriş yap