şükela:  tümü | bugün
  • ansızın yaptığımız bir tatil rotasıyla tercih ettiğimiz bir otel. umarım bir daha böylesine kötü muamele görmem. tripadvisor yorumları ile geldim ve açıkçası gördüğümüz hizmet ile uzaktan yakından alakası olmadığını söylemek istiyorum.

ve üşenmeden otel de ki tüm sorunları yazıyorum ki paranızla rezil olmayın. bakın sorun dedim eleştiri değil.

ilk gün
    daha girişte ne hoşgeldiniz ne bir merhaba hiçbirşey yok. "buyrun" ile karşılandık. girişler 16:30 çıkışlar 12:00 olması nedeniyle açıkçası baya bir bekledik. otelin imkanlarını kullanmaya başladık. kullanmaya çalıştık! odanız hazırlanana kadar lobide sizi sürüm sürüm süründüreceğinden emin olunuz.

otel imkanları
    havuzların içerisi berbat kirli-kumlu. şeyzlong bulabilmeniz için 3 saat tur atmanız gerekiyor. abartmıyorum tam 3 saat boş şeyzlong aradık kocaman havuz başında topu topu 20-30 şeyzlong anca var. otel büyük ama suriyeli mülteci gibi sizi sürüm sürüm süründürüyor. deniz yosunludur bu arada.

yemekler
    yemekler ise otel çalışanları gibi... salatadan çamur çıkıyor, çok doğal leziz. öğle arası sandviçleri ise ne eti olduğu belli olmayan bir hamburger. personele "bir bira alabilirmiyim" dediğinizde dayak yemezseniz şanslı sayılırsınız.

odalar
    oda kartımızı almaya resepsiyona gittiğimizde "5. kata çıkın bulursunuz" dendi. sora sora bağdat bulur atasözüyle kendimiz oteli hatim ederek odamızı bulduk. gösterir misiniz? dediğinizde ise bekleyin arkadaşlar yok çok yoğunlar yerek 15 dk beklersiniz.

müşteri kitlesi
    otelde hayatınızda hiç görmediğiniz kadar çocuk var. disneyland'de bu kadar çocuk yoktur eminim. sıraya girmeyi bilmeyen yetişkin türk insanları zaten beni benden aldı. restoranda çarpışıp kaza yapmamak mümkün değil. bu arada eşinizle, kız arkadaşınızla da gelmeyin bazı işgüzar bekar erkeklerin göz tacizine uğrayabilir.

zaman geçtikçe kötü noktaları tekrardan yazmaya çalışacağım. ammavelakin paranızla rezil olmayın bilginiz olsun.

edit: imla
  • buraya gidecek arkadaşlar kaç gün gideceklerse o kadar erzak alsınlar yanlarına çünkü yemeklerden zehirlenmemeniz mümkün değil.

artık aynı yağı 10 gün mü kullanıyorlar yoksa aynı yemekleri küflenene kadar tekrar tekrar mı sunuyorlar bilmiyorum ama aynı odada kalan biz 3 kişi 2 gün ishal ve kusma nedeniyle odadan çıkamadık. havuzda yemekte tanıştığımız bir çok insan aynı şeyi yaşamış, şikayetçi olmuşlar.

yani paranızla rezil olmayın. benim gibi ulan 2 gün boşluk var kafa dinleyelim izmir'e de yakın fotoğrafları güzel kaydırakları güzel demeyin. yemekler bok olunca geri kalan hiçbir şeyin anlamı kalmıyor. gidin çadır kurun peynir ekmek yiyin daha iyi.