şükela:  tümü | bugün
 • efsane cm'cilerden. altyapısı sağlam kızanın. elimizde büyüdü.
 • çok sevdiğim karizmatik topraaam.

  sözlükte sanırım hem cm oynamayı bilen hem de top oynamayı bilen ender adamlardan biri. topu da öyle böyle oynamaz. ist.'e gelirse şimdiden söyleyeyim kimse sulanmasın. bosman'ın kitabını yeniden yazarım allama!
 • bir ösym çalışanı...
  #35054238
 • bugünkü beşiktaş karabük maçına yazdığı entry, sadece karakterini anlamanız için yorumsuz olarak aşağıda:

  "orospu çocuğu beşiktaş taraftarının tam da "annene slm syle tmm mı gltsry .s.s" naraları atarken içine aldığı bu gol, bana hasan kabzenin art arda sokuşlarını anımsattı. kanı bozuklar sizi.""

  bu terbiyesizin hakkını maç sonunda cenk tosun layıkıyla vermiştir.

  mor yakışmış...
 • nick altıms şöyle bir yazı yazan bir garip şey, dikkat lütfen;

  "küfürbaz beşiktaş taraftarını savunabilmek adına şekilden şekle giren yazar."

  küfürbaz ve savunma kelimelerine dikkat, ardından bjk karabük maçına yazdığı entrye tekrar bakalım;

  "orospu çocuğu beşiktaş taraftarının tam da "annene slm syle tmm mı gltsry .s.s" naraları atarken içine aldığı bu gol, bana hasan kabzenin art arda sokuşlarını anımsattı. kanı bozuklar sizi."

  sonra da bu iq ile nasıl hayatta kaldığını sorgulayalım, bu nasıl bir ironidir lan?
 • küfürden rahatsız olan bir küfürbaz.

  ayrıca sığ ve terbiyesiz, nick altına yorum yapanlara da basit ergen mantığıyla troll deyip geçiyor, yazık, akıl tutulmasının böylesi...
 • öğrenci döven ve bunu gururla anlatan bedenci. bugün başkasının çocuğunu döven yarın kendi çocuğunu bile döver.
 • bir türkiye klasiği.
  yine kendisine uygun olmayan mesleği yapan bir şahıs. bonus olarak öğretmenliğe uygun olmayan öğretmen.

  öğrencisini dövmesini geçtim, girdiği entry de uzun uzun anlattığı üzere bağırmadan veya gözlerini pörtletmeden veya surata ufak şaplak ve "omuz sıkma " dışında kendisine saygı duyurma yolunu bilmeyen bir şahıs.
  defalarca konuşarak anlatmış olmasını minnet duyulması gereken bir hareket olarak görüyor.
  canım benim senin işin bu. her öğrenciyle tekrar ve tekrar ve tekrar ve hatta tekrar konuşacaksın. sabredeceksin. sonra meyvesini toplayacaksın.
  zor geliyorsa zaten o mesleğe uygun değilsin.
  suç sende değil seni o meslekle noktalandıran sistemde.
  bu arada öğrenciye şiddet dediğin o son duvara sıkıştırma değil canın benim. o bahsettiğin bağırmalar, ufak şaplaklar, "omuz sıkmalar"* şiddet uygulamaları. o öğrenciler sen zahmet edip onlarla sürekli konuştuğun için değil şiddet bildiren şiddet hareketlerini suyunu çıkararak tekrarladığın için sana saygı duymaz hale gelmiş.
  zaten o sana göre minik gördüğün şiddet hareketlerinin suyu çıkmamış olsaydı el kadar veledi duvara sıkıştırmak yerine yerinde ve zamanında vuracağın tek tokat yanlış ama hayatı boyunca unutamayacağı bir ders olurdu.
  bunu bile ıskalamışsın. yazık.
 • türkiye'de yetişen niteliksiz öğretmen sınıfına ait yazar. diplomasında öğretmen yazıyor sadece. öğretmenliği insana sadece kitaptakini anlatmak kadar bilen adamların öğretmen olduğu bir ortamda hangi toplumların gelişmesini bekliyorsunuz ki?

  çocuk bu lan, çocuk. yanlış eğitilmişse, bunu düzeltecek olan sensin. bu çocuğu yanlış eğitmişler, o yüzden ben de ağzını burnunu kırıyorum. çok üzgünüm ama kırıyorum. aslında kasiyer bile olamayacak bir adamım, ama işte şansa puanım sadece buna yettiği için öğretmen oldum, o yüzden çocuk dövüyorum.

  umarım bir gün velinin teki gidip ağzını burnunu kırmaz bu arkadaşın ama gerekli yerlere şikayetini yapar. ha ağzını burnunu kırarsa da "haa demek ki ben de dayaktan anlıyormuşum, başka çaresi yoktu velinin" diyerek; veliden helallik alır. o da bir ihtimal.

  bakıyorsun, hor görülmeye, aşağılanmaya, itilip kakılmaya, dayak yemeye, insan gibi davranılmamaya alışmış insanlar da bu adamı koruyorlar. tipik bir türk'sünüz arkadaşlar. insan hakları gibi kavramlar sizlere uzak. bu bakımdan gelişiminizi tamamlayamamanız sizin suçunuz değil; sizi döven, bu arkadaş gibi öğretmenler.

  siz yine de ne bir çocuğu, ne de bir kadını dövmeyin. belki gelişiminizde bir ilerleme olur.

  edit: entry'sindeki küfürleri ve şiddeti anlatan kelimeleri yumuşatmış beyefendi. ah canım. ne de olsa üzülüyor çocuğu dövdüğü, kafasını eli ve duvar arasında sıkıştırdığı için. tüh.
 • "orospu çocuğu beşiktaş taraftarının tam da "annene slm syle tmm mı gltsry .s.s" naraları atarken içine aldığı bu gol, bana hasan kabzenin art arda sokuşlarını anımsattı. kanı bozuklar sizi."

  gibi bir cümle kurabilen bir adamdan öğretmenlik yapmasını bekliyoruz, yukarıdaki ifadeye bakılırsa çocuğa döner bıçağıyla dalmadığına şükretmek lazım...