• bir zamanlar whisky grubunda çalmış, şu an ise ceremony adlı bi grupta barlarda takılan, aşmış gitarist.
  • pamuk prenses 2 filminin grafik motion ön jeneriginin muzigini yapan muthis yetenekli dostum.
    -arif, olum buraya bi muzik yapsana soyle cayır cayır bisey
    - al yaptım.
  • https://www.youtube.com/watch?v=vpnr1k4snpu sana ağıt parçasındaki solosu gerçekten kamil özaydın'ın arkasındaki hüznü yansıtmış.
  • biraz önce youtube da öylesine dolanırken arif abinin bir kanalı olduğunu fark ettim. ne yazık ki sadece iki bin civarı abonesi olduğunu görünce de üzüldüm. eline müzik aleti değmemiş, autotune cu keko rapçıların milyona yakın dinlenme sayısına ulaştığı bu ülkede kendisinin en çok izlenmiş videosu üç bin civarında kalmış.

benim asıl merak ettiğim ise; bu adamlar bizim lise yıllarımızın idolleriydi, sabahın köründe rock marketin tekrar bölümünü bile izlemek için kalkardık, konserler şöyle böyle dolu olurdu. peki ne oldu bu kadar rockera, çoğumuz öldü mü? yoksa iş güç çoluk çocuk derken eller havaya, tarkan çok kaliteli şarkıcı olm moduna mı geçtik?

burayı okuyan sevgili eski kuşak rock metal sever kardeşlerim; yıllarca saç uzatmaktan kelliğe koşar adım yaklaşmış, en güzel anılarında konser yolculukları ve anıları olanlar, tabi ki bu sayfaya tesadüfen gelmemişsinizdir, şimdi ilk iş arif abiye destek olup youtube adresine abone olun. gerçekten hala müthiş çalıyor (benim favorim tabi ki sana ağıt videosu ve sonrasında far beyond the sun cover'ı) abimiz gördüğüm kadarıyla yorumlara cevap da veriyor. en azından hala sevildiğini dinlendiğini söylemek bile güzel olur. ben de buradan söylemiş olayım, arif abi iyi ki açmışsın şu kanalı. beni o eski güzel zamanlara yolladın yüzümde bir acı tebessüm yarattın. ellerine sağlık, seni seviyoruz..
  • whisky'nin 40. yılı konserinde saatlerce gitar çalmış ve gram yorulmamış adamdır. hele bir gür akad'la karşılıklı atışması vardır ki glenn tipton/k.k. downing atışmasını hatırlatır ve hayranlıkla izlersiniz.
  • müthiş bir gitaristtir... 90larda hem whisky ile hem de kemancıdaki grubu ile çok izledim. sawdust ile izlemek hiç nasip olmamıştı. çok iyi insandır.
  • whisky'nin gitarist'i, aşmış insan.
    (bkz: sana ağıt)
  • en son ajda pekkanla sahnede görülmüs gitarist, bi ara arif solo atarken ajdanın kaplanlaşıp arif'in göğüslerini tırmalaması ve arif 'in bu durumdan hafif utanması gözlerden kaçmamıştır.
  • passion and warfare kitabimi alan, hala da geri vermemi$ adam. helal-i ho$ olsun, ayri.
  • elinde steve vaiile fotografım olan fakat yüzlerce kere soylememe rağmen fotoğrafı yollamamış adam. fena gitar çalmaz :) paganini falan çalmıştır, güzel de çalmıştır. sadece elektro değil klasik gitarda da iyidir. biraz keman da çalar.
hesabın var mı? giriş yap