• eski futbolcu arif erdem’in futbolda fetö yapılanmasıyla ilgili mahkemeden tutuklanmama garantisi isteyerek itirafçı olmak istemesidir.

kaynak şurada
  • orospucocugu fetocunun tekiydi, umarim omur boyu donemez bu topraklara.

edit: bir yandan da bir galatasarayli olarak merak ediyorum ne haltlar donmus futbolda. akp oncesi biraz futbolumuz vardi, futbolu da sikti attilar diye dusunenlerden olsam da 96-00 sampiyonluklarinda bir is donmus olabilir diye dusunuyorum. tabi hemen mal mal atlamayin uefa ve super kupa’da mi feto ile alindi dingil diye, oyle dusunmuyorum ama bu takimi sampiyon yapan fatih terim degildi.uefa ve super kupa’nin en buyuk sebebi icin;

(bkz: gheorge hagi)

edit2: futbol entrysi girmek insanin dusebilecegi en dip noktalardan bir tanesi. cok nadir girerim, elimden geldigince girmemeye calisirim. oldukca basit buluyorum burada hahaha nasil soktu van persie, iyi koydu jardel (o kadar uzagim futboldan anlayin, eskileri biliyorum sadece) falan muhabbetlerini. basliga yazma sebebim de siyasi olmasiydi. feto’den de akp’den de nefret eden birisi olarak yazdim, sonra da edit girdim. birsuru mesaj gelmis kro tiplerden, birader sen nasil bir gs’li olarak sacmalarsin neneni yorganin altinda sikeriz gerekirse tarzi. hic o seviyenize inmeyeyim iyisi mi abim. ben silerim yarin bu entry’i merak
    etmeyin, sacmasapan bir futbol entrysi yuzunden de seviyenizi dusurup kufurlu mesaj atmayin basit basit.
  • fetocuları derin düşüncelere düşürmüştür, gerçeklerin bir gün ortaya çıkması gibi bir kötü huyu vardır.
  • bıldırki hurmalar günü gelir tırmalar durumu. herkesin kim olduğu belli, mesele nerede durduğunuz.
  • kabul edilmeli. herkesin malumu olan gerçeklerin ilanı olacaktır.
  • gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır
  • şikebahçelilere dert olmuştur. adamlar hala şampiyonluk sayıklıyor. komiksiniz kuşlar.
  • galatasarayın nasıl şampiyon olduğunu anlatsın.
  • hem futbol hem de siyaset hakkında birçok şey bildiğini düşünüyorum.
  • firari bir eski futbolcunun geri dönmek istemesi.

ismail demiriz ve uğur tütüneker de bunun gibi yargılandılar ama onlar daha ilk günden gidip teslim oldular, suçumuz varsa kaçmıyoruz hesabı. şimdi beraat ettiler çünkü cemaatin içinde aktif rol almadıkları ve sömürülen milyonlardan oldukları anlaşıldı. hakan şükür'ün ne bok olduğu belli de, arif gitmeseydi yatmazdı bence. bu saatten sonra bu iş olmaz. bi anlamı kalmadı.

not: üzerinden galatasaray'ıma fetö iması yapan olursa onun sülalesini 6222. herkes kendi kapısının önünü süpürsün.
hesabın var mı? giriş yap