*

şükela:  tümü | bugün
 • o zamanlar küçüktüm, ufacıktım. bu maçta da uyuya kalmıştım. arif'in menchester'e attığı bu müthiş gole ev halkının verdiği tepkiyle sıçrayarak uyanmıştım. canlı canlı seyretmek nasip olmadı bana.

  http://www.youtube.com/…fs2lwqyg-sk&feature=related
 • insanın hayatında hatırlayacağı, muhtemelen torunlarına anlatabileceği kalitede, bir deviri değiştirecek, bir zamanla özdeşmiş, belirli bir birikimin patlamasını başlatacak 2 ya da 3 gol olur.

  benim için bunlardan teki prekazi'nin monacaya attığı goldür. o gol kuruluş devrinin başlangıcıdır. o gol atıldıktan sonra herkesin yüzü gülmüştü.

  ikincisi de arif'in bırakın şımaykıl'ın, bütün maykıl'ların hatta kıllar'ın kurtaramayacağı o golüdür. bu gol de yükselme döneminin başlangıcıdır.

  atılan bu golden sonra kimse gülmemiştir. yüzlerdeki ifade de sevinç değildir. o ifade, "yetti lan yetti" ifadesidir. ve bu sadece başlangıçtır. düşünün ki, sen deplasmanda, daha önceden 8'den aşağı gol yemedğin adamlara inanılmaz bir gol atıyorsun. ve gol atıldıktan sonra hiç bir galatasary'lı futbolcu gülmüyor. yüzlerinde sadece şiddet okunuyor. yüzlerinde sadece hırs var. düşğnğn o golden sonra, arif takım arkadaşlarından kafasına yumruk yiyor. oyuncular gol sonrası birbirlerine tekme atıyor, kafalarını tokuşturuyor. yerlere tükürüyorlar, omuzları yükseliyor. tribünde türk bayrağı yakan orospu çocukları var. ve hiç bir galatasaraylı gülmüyor. bir gıdım gülümseme yok. bildiğim bir gerçek vardı ki, orada oynanan oyun sadece futbol değildi.
 • video'nun altındaki yorumlar şahanedir.

  *lan songül? karlı'nın bıngıl bıngıl sütyensiz videosunu arıyordum,nereye geldim amk
  uzgurkhan 1 month ago 83 like

  *buldum la sonunda bulana kadar erol? büyükburç'u bile izledim amk
  yinan159 1 month ago 36 like
 • maçı anlatan spikerin heyecan içinde ''köşedeki örümceği alıyor'' diye bağırdığı goldür aynı zamanda. buyurun linki altta.

  http://video.mynet.com/…an-united-muthis-gol/12633/

  edit. songül karlı videosu ile yakından uzaktan ilgisi yok.
 • maçı yayınlayan tgrt'nin reklam arasına denk gelen gol. ondan sonradir ki maç içine alınan reklam saçmalığı ortadan kalktı.
 • arayanın çok bulanın neredeyse yok olduğu efsane gol.
 • (bkz: 90)
 • boyutlar arası gizli kapıyı açan videodur, aynı zamanda. her kim ki, bu golu seyretmek amacıyla internette aramaya koyulursa, alakasız videolar arasında bulur kendini; çamurda güreş yapan hatunlar, çakmakla osuruğunu yakan adam vs vs.