şükela:  tümü | bugün
  • kulagimizin arkasi kalmisti, onu da sikesi geldiyse gaari.

not:
    gitmek isteyenlere tavsiyem: gitmeyin, parayi ihtiyac sahibi birine verin hem daha cok keyif alirsiniz, hem de bi boka yaramis olursunuz. filmde toplam iki yer falan var komik olan, eger isterseniz ben sizlere sagdan soldan bir iki espri bulurum bedavadan esit miktarda gulmus olursunuz. eger hasbelkader gider de filmin arasina denk gelirseniz, bir daha girmeyin, az evvel bahsettigim iki espri ilk yarida. ha horlamadan uyuyabiliyorsaniz orasi ayri.
  • cem yılmaz'ın abartılı masraf yaptığı filminin beklenilen parayı getirmeyince yeniden vizyona girmesi.

halbuki kendisi daha mütevazı bütçelerle çok daha kaliteli filmler çekebilir. şatafatlı dekorlarla, hint filminden fırlamış gibi görünen kıyafet ve makyajlarla, gereksiz sponsorlarla komiklik üretmesine gerek yoktur.

(bkz: ölümlü dünya)
  • yüzmilyonlarca lirası olan birinin hala daha paraya karşı doyumsuzluğunun ne kadar şiddetli olduğunu gösteren acınası durum.
  • ölümlü dünya da bu hafta yeniden vizyona gireceği için kişilere yüklenilmemesi gerekir. vardır başka bir sebebi.

ek: ayrıca gerçekten 20 yıldır tek ışıklı boş sahnede siyah tshirtle kapalı gişe standup yapan adama dekor, makyaj vs dersi vermeye çalışıyorsunuz ya helal olsun.
  • eğer vakit bulabilirsek arkadaşımla beraber gideceğiz. sırf zeki müren ve ajda pekkan için izlenmeye değer bu film benim kitabımda.
  • son zamanlarda ilginç bir şekilde moda olan duruma arif v 216 filminin de uyması. sanıyorum ki ilk önce aile arasında filmi ile başladı bu ikinci defa vizyona girme furyası. ölümlü dünya'nın da bir kez daha gösterime gireceğini sosyal medyada okumuştum, cem yılmaz'ın filmi de geri kalmamış. sırada ne var eşkıya falan mı? gerçi olsa da izlesek.
  • eve gidince burayı editleyip videoları bulacağım.
    cem yılmaz’ın para için yapmadığına emin olduğum hadisedir. bu adamın hala para için birşey yapmadığını anlamayan bünyelerin eleştirdiğidir
    eve geldim ve videoyu buldum
  • cem yılmazın para için yaptığını düşünmediğim olay. öyle olsa zaten recep tarzı filmler çekebilirdi yıllarca, kaliteyi önemseyen birisi. fakat filmin yapımcısı filmden daha fazla para kazanmak adına yapmış olabilir böyle bir şey. neticede yapımcıların çoğu parayı önemser.
    filme gidermiyim gitmem, zaten daha önce iki kez izlemiştim.
  • genellikle internete düşecek filmleri 1 hafta önceden ucuza veriyorlar... black panther'ı 7 tl ye izlemiştim bir hafta sonra torrente düştü.