şükela:  tümü | bugün
 • 18.478.002 türk lirası'dır. türkiye genelinde 1300 salonda vizyona giren filme ilk 3 gün 1.331.691 kişi gitmiş. ilk gelen rakamlara göre tahminim; film 4 milyon seyirci bandına ulaşacak gibi. bu sayılarla rekor şimdilik çok zor gözüküyor.
  ama film en az 50 milyon tl hasılat elde edecek gibi.
  kaynak: https://boxofficeturkiye.com/…onu/?yil=2018&hafta=2
  edit: film, tüm zamanların ocak ayı açılış rekorunu kırmış.
  ilk haftasonu seyirci açılış rekoru sıralamasında da 4. sırada.
 • en iyi cem yılmaz filmi açılışı olmuştur...

  lakin görünen o ki düğün dernek, recep ivedik 4-5'i geçmeyi başaramamış. dolasıyla rekorun gelmesi çok çok zor...

  en iyi cem yılmaz filmi açılış rakamına ulaşsa da bu filmin gora'dan iyi olduğunu göstermiyor tabii. gora dönemindeki salon sayısıyla şu an ki salon sayısını kıyasladığımızda gora'nın başarısı bambaşka bir seviyede olabilirdi. yani gora şu an ki şartlarda 8 milyon bile izlenebilirdi öyle düşünün.
 • film ile ilgili sağda solda konuşulan maliyetler gerçekse eğer, filmin yapımcısı nulook ve cmylmz'nin zarar etmesine neden olabilecek açılıştır kanımca. tabi ki uzun vadede tv satışları ve tekrar gösterim haklarının pazarlanmasıyla kafa kafaya gelme ve hatta kara geçme ihtimali oldukça yüksektir. umarım da geçer, çünkü cem yılmaz'da olmasa sektör bildiğin "para nerde, mallar nerde.." tarzı dandik mafya komedilerine kalacaktı.
 • arif ve 216'nın daha 4. günü vizyondaki, tam hafta dolduğunda işler değişecektir. zaten düğün dernek rekorunu kıramıyorsa, cidden bu ülke hepten sıyırmıştır :)
 • en fazla 2 milyonu görür, ötesine geçemez. not: şahan gökbakar'cıyım