şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zafer algöz'ün yaptığı güzel bir uygulama. şuradaki tivitine istinaden beğenmeyen arkadaşlar iban numaralarını gönderebilirler. gerçi cem yılmaz sosyal medya hesaplarını kapatınca kapatan, açınca açan bir adamdan bahsediyoruz. kafasına göre iş yaptıysa cem abi'si kızabilir. ama yine de deneyin şansınızı.
 • sosyal zekası bu kadar düşük insanların sosyal medyada bu kadar zaman geçirmesi çok tehlikeli. "filmi beğenmedim" diyene "iban ver paranı iade edeyim" dersen 24 saat içinde binlerce insan "ben de isterem" diye kapına dayanır. yılların ünlüsüsün, bunu hesap edemiyor musun yahu?

  aylin aslım da iki-üç trollü mahkemeye verip milleti tehdit ederken dalga konusu olmuştu. yaramıyorsa kullanmayın kardeşim, bırakın menajeriniz falan kullansın durduk yere rezil etmeyin kendinizi.
 • zafer algöz tweetinin sonuna gülücük emojisi koysa daha güzel durur ve ince bir laf etmiş olurdu.
 • banka hesabı olmayan ne yapacak peki. elden ödeme yapabilecekler mi bu konuyu aydınlatabilirseler çok mutlu olurum. tşk.
 • zafer algöz sponsorluğunda yapılmaya başlanması beklenen kumpanya.

  imax ve 3d seçeneklerinin olmaması bütçeyi kısıtlıyor gibi gözüksede, "ben üstüne hiç gülemedim" formatında yaklaşımların sürpriz hediyeler ve ikramiyelere dönüşebileceği bilgisi alındı.

  tabiki kumpanyanın tadını her zamanki gibi yine en çok "çocuk"lar çıkaracak.
  (al sana turnaklı kalın gönderme)
 • pazar günü arifv2016'yı izledim. meraktan. neden cem yılmaz'ı sinemada değil de standup'ta sevdiğimi hatırladım. hadi yalan olmasın her şey güzel olacak ve hokkabaz'ı olayın dışında bırakıyorum. sonra facebook'tan filmi pek de sevmediğimi söyledim. listemdeki arkadaşlarımın çoğu benimle hemfikirdi, birkaçı da aman heee ekip bu eleştirileri sevmiyor. hatta ıban'ını yolla paranı iade edelim diyen bile var diye uyardılar beni. güldük geçtik. tamam listemde çok gazeteci var ama önemsemedim. kelebek'e manşet olmadım çok şükür. sonra dün tesadüfen banka kartımın hesap dökümüme baktığımda bilet paramın iade edildiğini gördüm. tesadüfi bir promosyon demek istiyorum. tesadüftür değl mi?