şükela:  tümü | bugün
  • youtube üzerinden ücretsiz yazılım eğitim setleri çeken mükemmel bir abimiz. genelde web tasarım dilleri ve kütüphaneleri hakkında videolar çekiyor. udemy şu bu ücretli eğitim setlerine bin basıyor neredeyse. kendilerine buradan teşekkürlerimi ediyorum. mükemmel bir öğretmensiniz hocam.
  • çok güzel anlatım tarzı ile bootstrap derslerini youtube da yayınlayan harikulade abimizdir.
  • yeni serisi olan "yeni başlayanlar için python dersleri" ile web tasarım konusunda çok faydalı eğitimler vermekte olan ve kendisine çok saygı duyduğum kişinin sayfası. youtube kullanıcılarından birisi neden eğitimleriniz udemy üzerinden yaınlamıyorsunuz dediğinde bu işi para için yapmadığını sadece yardımcı olmak için bir hobi olarak gördüğünü söylemişti.
  • bootstrap ile css tasarım derslerinde çok iyidir ve ders anlatım tarzı hiç yormaz .
  • senelerdir biriktirdiği deneyimi derleyip, toplayıp sonrasında takdir edilesi içerikler hazırlayan birisinin youtube kanalının ismidir. içerikler için teşekkürlerimi bir kez de buradan belirtmek isterim.
  • muhteşem bir kaynaktır , umarım bu sürekliliği yıllar boyunca devam eder genç nesile yol gösterici olur. kodlama konusunda yeri ayrıdır ve dersleri türkçe anlatıyor..
  • sadece 2020 yılının 3 aylık sürecinde 35 tane kodlama içerikli video yükleyen youtube kanalı, umarım ihtiyacı olan herkes bu kanala bir şekilde ulaşır.
  • yukarıdaki bilgi geçerliliğini yitirmiş ve bugün yeni başlayanlar için github adlı 80 dakikalık 36. videosunu paylaşmıştır.
  • bu zamana kadar dandik youtube-udemy videolarıyla boşuna zaman kaybetmişim.web tasarıma yeni başlayanlara önerim bu abimizin bütün video serilerini gözden geçirin.