şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---
    cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kurulu üyesi bülent arınç'ın damadı ekrem yeter hakkında fetullahçı terör örgütü'ne (fetö) üye olmak suçlamasıyla açılan davada verilen beraat kararının gerekçesi açıklandı. kararda, yeter'in fetö elebaşı fetullah gülen'e ait kitap ve cd'leri bulundurması, 2013 yılı öncesi örgütün toplantılarına katılması, örgüte müzahir olduğu değerlendirilen bir dernekte yöneticilik yapması, bank asya'da rutin hesap hareketlerinin olması şeklindeki eylemlerinin sempati ve iltisak boyutunu aşan, örgüt üyesi olduğunu ispat etmeye yeterli örgütsel faaliyetler kapsamında değerlendirilemeyeceği belirtildi.
    --- spoiler ---

"kulakları vardır duymazlar, gözleri vardır görmezler, dilleri vardır gerçekleri söyleyemezler" a'râf suresi - 179 . ayet
  • bana denyonun biri 2011 yılında sızıntı dergisi aboneliği yapmış haberim olmadan. muhtemelen tc kimlik numarası falanda yoktur. ama 2 ay gelen dergi nedeni ile hala tedirgin oluyorum; adam örgütün içinde bir nevi damar görevi görmüş ama beraat.

bu hesaba gore diğerleri çok suçlu o zaman.
  • siyasî ayağı geçtim siyasilerin yakınlarına bile dokunamadılar.
    anlaşılan bu örgüt bürokrasi, emniyet ve orduya hiç siyasi destek olmadan kök salmış. ne müthiş beceri.
    eğer ben hala ak partiye oy veriyorum fetö ile mücadele falan diyen birini görürseniz iyice genzinizi temizleyip yüzünün ortasına okkalı bir şekilde tükürün.
    merak etmeyin yağmur yağıyor dersiniz alınmaz zaten üzerine.
  • fetöyle mücadele dedikleri halkla mücadele olduğundandır. parça parça halka zulüm ettiler, halkın arasını açtılar. darbeyi oyları düştüğünde kafamıza vurup istediklerini aldılar; bakalım bu seçimi kazanması için nasıl büyük bir bok tasarlıyorlar?
  • ortamlarda fetö'yle mücadele ediyorum dersin n'olacak?
  • gerekçeye ne gerek?

öyle buyurdu haşmetlimiz.
  • sahneler güzel, film ne zaman bitiyor?
  • sermaye ilişkileri.