şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---
  cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kurulu üyesi bülent arınç'ın damadı ekrem yeter hakkında fetullahçı terör örgütü'ne (fetö) üye olmak suçlamasıyla açılan davada verilen beraat kararının gerekçesi açıklandı. kararda, yeter'in fetö elebaşı fetullah gülen'e ait kitap ve cd'leri bulundurması, 2013 yılı öncesi örgütün toplantılarına katılması, örgüte müzahir olduğu değerlendirilen bir dernekte yöneticilik yapması, bank asya'da rutin hesap hareketlerinin olması şeklindeki eylemlerinin sempati ve iltisak boyutunu aşan, örgüt üyesi olduğunu ispat etmeye yeterli örgütsel faaliyetler kapsamında değerlendirilemeyeceği belirtildi.
  --- spoiler ---

  "kulakları vardır duymazlar, gözleri vardır görmezler, dilleri vardır gerçekleri söyleyemezler" a'râf suresi - 179 . ayet
 • siyasî ayağı geçtim siyasilerin yakınlarına bile dokunamadılar.
  anlaşılan bu örgüt bürokrasi, emniyet ve orduya hiç siyasi destek olmadan kök salmış. ne müthiş beceri.
  eğer ben hala ak partiye oy veriyorum fetö ile mücadele falan diyen birini görürseniz iyice genzinizi temizleyip yüzünün ortasına okkalı bir şekilde tükürün.
  merak etmeyin yağmur yağıyor dersiniz alınmaz zaten üzerine.
 • bana denyonun biri 2011 yılında sızıntı dergisi aboneliği yapmış haberim olmadan. muhtemelen tc kimlik numarası falanda yoktur. ama 2 ay gelen dergi nedeni ile hala tedirgin oluyorum; adam örgütün içinde bir nevi damar görevi görmüş ama beraat.

  bu hesaba gore diğerleri çok suçlu o zaman.
 • fetöyle mücadele dedikleri halkla mücadele olduğundandır. parça parça halka zulüm ettiler, halkın arasını açtılar. darbeyi oyları düştüğünde kafamıza vurup istediklerini aldılar; bakalım bu seçimi kazanması için nasıl büyük bir bok tasarlıyorlar?
 • onu bunu bilmem, bu sadece tayyip'e yazar. iki lafinin biri 15 temmuz sehitleri. niye canini verdi bu insanlar? niye binlerce kisi sakat kalip gazi oldu? sen bu bağırsakçıbaşıyı ve ailesini durmadan odullendirip milletvekili yapasin, pennsylvania ile direk irtibatta olan bağırsakçıbaşının tescilli fetocu damadini beraat ettiresin diye mi?

  hadi "yargiya mudahele etmeyiz" deyip duruyorsun, peki bu durmadan fetoculara sahip cikan herifi ve aile bireylerini niye istisare kurulu veya meclise sokarak odullendiriyorsun? o zaman diger maklubecilerin sucu ne? onlar daha mi az fetocu?
 • ortamlarda fetö'yle mücadele ediyorum dersin n'olacak?
 • yirmi yıl önceki bir video fetönün yanında bayılan adam bile bulunup tutuklandı.
 • sermaye ilişkileri.