• bildiğiniz üzere (bkz: the purge) (arınma gecesi) diye bir film var. bu filmde, yılda sadece 1 gün, 12 saatliğine (cinayet dahil) bütün suçlar serbest bırakılıyor. böylelikle ülkedeki suç oranı yüzde %98 azalıyor. bu hastalıklı bir düşünce ama yine de sormak istiyorum: ülkenizde böyle bir uygulama referandum haline getirilip önünüze konsa, hangi şıkka oyunuzu verirdiniz: evet mi, hayır mı?
  • hayır oyu verirdim. arınma gecesine ihtiyaç yok ki. 7/24 365/52 arınan arınana amk.
  • ülkemizde bulunan binlerce sapkın ruhlu kişiden dolayı öldürmenin yanı sıra onlarca katı tecavüz ve istismar olayı yaşanacağını düşündüğümden olumsuz yönde oy kullanırdım.
  • bence guzel baslik

filmlerinide izledim cok severim

muhtemelen hayir olur benim oyum, bunun ilk nedeni tabiikide kendime ve sevdiklerime bisey olmamasi veya korkusu ikinci nedeni ise tum sene ogun icin alinacak onlemleri dusunmek, para harcamak, emek sarfetmek olur... tum sene sadece o gun olmeyeyim diye calismak istemem... burada ki kistas, saldiran mi savunan mi olacaginizdir... saldirmayacaksaniz oyunuz hayir olur

eger purge olursa avantaji nurtopu gibi yeni bir savunma sistemleri sektoru olur, herkes bu ise girer...
  • evet veririm. en azından ülkede nüfus azalır.
  • %52 bizi çok pis döver. söyliyim. o yüzden, hayır.
  • hayır derdim. profesyonel katillerden daha iyi mi adam öldüreceğinizi düşünüyorsunuz ? ilk 2 saatte harcarlar bütün sülalenizi.
  • izlediğinin manyaklığın filmi olduğunu bilmeyen insanların oylamasıdır. gerçekten var olmasını hayal edebilmeniz bile hastalık.
  • arınma gecesi yerine anırma gecesi yapılsa daha faydalı olur kanımca. hem kimsenin canına da kast edilmez.
hesabın var mı? giriş yap