şükela:  tümü | bugün
 • biraz stalklayıp badilere eklediğim bir yazar.

  edit: adam kral çıktı.
 • hayatımın en stresli zamanında tanıştığım, neredeyse 3 aydır kendisiyle konuşmadan bir günümün bile geçmediği hip-hop ve futbol emekçisi şahane yazar. birkaç haftadır bütün kahkahalarımın sebebidir ayrıca, kafa dağıtmakta ve ofansif mizahta kendisinin üstüne yok.

  bugünlerde mersin'de patronculuk oynasa da istanbul'daki öğrenci moduna dönmesini dört gözle bekliyorum, saygılar.
 • bu haftayı istanbul'da geçiren suser. ikimizin de şu yoğun temposuna rağmen kendisiyle 2 gün geçirme fırsatım oldu. buluştuğumuz günlerde deli gibi yağmur yağmasını trollüğümüze bağlıyorum, nisan ortasında aksi düşünülemezdi elbette. daha fazla zamanımız olsaydı masumiyet müzesi'ne de götürürdüm ama yaza erteledim.

  bari müzikten spordan bu kadar anlıyosun böyle eğlenceli olma hadi eğlenceli de oldun diyelim bari lisedeki crushıma benzeme skjdhjskdjskdj. 2 gün boyunca ağzım kulaklarımda gezdim uzun zamandır böyle eğlenmemiştim. ne söylesem az kalacak gibi, en iyisi kısa keseyim.
 • 'müzik ruhun gıdasıdır' sözünün vücut bulmuş hali yazarımız. sözlükte gezinirken denk geldim, hesabını kurcaladım, her yerden müzik fışkırıyor efenim. melodiler melodiler. bunu niye yazdım? ne bileyim len, müzik iyidir iyi.*
 • hip-hop dünyasının türkiye temsilcisi. güncel haberler, yeni albümler hep bu abimizde. denk geldikçe okuyorum.
 • sözlükteki yeni müzik radarı görevini üstlenmiş bir kardeşimiz.
 • istanbul'a ne zaman gelse hayatımı kat be kat güzelleştiren canım sevgilim. mehmet emin karamehmet'ten sonra mersin'in türk iş dünyasına bir armağanı asdhhsjkfhdkdfj. gelmesiyle beraber kendim için futbol sezonunu da açmış bulundum skjdhjskdjk. beraber 4 gün geçirmemize rağmen hala masumiyet müzesi'ne götüremesem de beraber gucci gang söyleyerek ona içli köfte yaptım, bence bu da olumlu. zaten 15 temmuz 2016 tarihinde tanıştığımız için bize yakışan trollük anca bu olabilirdi.

  yakın zamanda bir manyaklık yapıp başlığını beraber saçmalanabilen insan ve her şey bitti derken çıkagelen insan başlığına yönlendirmeyi düşünüyorum.
 • bugün yeni yaşına basan repır shdjdkdk. bu güzel günü kütüğünün bulunduğu atlanta’da ve istanbul’da havaifişeklerle kutluyoruz.